Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félénk lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk lány vagyok és tetszik egy félénk fiú. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy táborban találkoztam vele, és eleinte ő nézett engem mindig, és azt hittem hogy tetszem neki, erre ő megtetszett nekem. És eleinte mindig mosolygott rám, és én is rá, meg el is szokott pirulni, meg minden, csak hülye voltam és elnyomtam az érzéseimet, és szerintem észrevette mert valahogy ő is más lett. És most próbálok ismét érezni csak valahogy most semmit se érzek, mármint nem iránta, hanem úgy általában, és valahogy úgy érzem, hogy teljesen lehetetlen hogy ő szeressen engem, és valahogy már lemondtam róla. Voltaképpen azt sem tudom, hogy én tetszem-e neki. Akárhányszor megkérdezem egyik barátnőmet aki szokott minket együtt látni hogy szerinte hogy van ez, de erre csak annyit mond hogy nem lát a fejébe...nem tudom, mennyire érthető hogy mi a problémám, mindenesetre előre is köszönöm ha valaki válaszol.
2017. szept. 29. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebookon vedd fel ismerősnek és írj rá.
2017. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szoktatok beszélni vagy csak nézni szoktátok egy mást? Mert ha beszéltek is lehet hogy nem mer jeleket küldeni,hogy bejössz neki. Ha meg csak nézitek egy mást lehet nem mer oda menni hozzád. Küldj neki te,ha ő nem meri és majd feloldódik és könnyebb lesz a kapcsolat köztetek.
2017. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

#1: már ismerősök vagyunk, néha írtam neki de ős sose írt nekem, aztán gondoltam ő nem akar velem beszélni...

#2: néha beszélgetünk, amikor én is olyan állapotban vagyok hogy épp képes vagyok megszólalni. Összesen kétszer volt hosszasabb beszélgetésünk, és az jó is volt nagyon, de amikor többen is vannak az én barátaim meg az övéi is...akkor szinte semmi...első beszélgetésünk is 4-5 hónap után volt, amikor végre meg mertem kérdezni hogy hogy van

2017. szept. 29. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!