Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudom éreztetni vele,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom éreztetni vele, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiu akibe szerelmes vagyok és a barátnőim mind aztmondják hogy tetszem neki,de szerintem nem.

Hogyan tudnám éreztetni vele,hogy tetszik?


2017. szept. 27. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Írj rá messengeren,vagy beszélgess vele a suliban (ha egy suliba jártok).. először csak próbálj vele ismerkedni,majd ha látod hogy hogy viselkedik,reakciói ..(ha ő fogja keresni a társaságod akkor nyert ügyed van) De ez csak akkor fog menni ha megismerkedsz vele (ha meg ismered őt akkor még jobban próbálkozz).. Veszteni nem veszthetsz.. mert csak próbálkozni fogsz..Ha semmi se lesz belőle akkor se kell szomorkodni..az élet megy tovább.. olyam emberre ne várj aki nem fogja viszonozni az érzéseidet.Ennyit fűznék hozzá.Sok sikert
2017. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, hajrá!:)
2017. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gombold ki a nadrágját---》egyértelmű jel
2017. szept. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet megmondanád hány éves /évesek vagytok?

Sokat segítene.

2017. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
15 mind a ketten
2017. szept. 28. 18:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!