Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Így működheta kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így működheta kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nos, kezdem a egy kis ismertetővel. Van egy làny 14 éves, és én 15 vagyok. Ő Budaörsön lakik, én meg 10 kmrel arrébb, ami sajnos busszal 1 óra minimum a kanyargós, össze vissza jàratoknak hàla, de autóval 20 perc. Nyàr elején ismertük meg egymàst, úgy júliusban kezdtünk el inkàbb beszélni, addig érdekes módon, nem kedveltük egymàst, nem gondoltam, hogy ez lesz belőle... Màr talàlkoztunk ötször, először baràtokkal, aztàn elhívott pàr hete kettesben. Tök jó volt, most én hívtam el Pestre.. Rengeteg beszélünk neten, de muszàj sajnos hétköznap vissza fogni magunkat, mivel mindketten erős gimibe jàrunk, sokat kell tanulnunk. Néha besértődök vagy ő, akkor nem beszélünk egy napig, de utàna minden a régi. Nemrég kiderült, hogy szerelmes belém, közös ismerősünk mondta és a baràtnője is ràm írt ez ügyben. (hogy hívjam el, és végre mondjam ki, mert ő szeret, és nyaralàsnàl is amikor közösen mentek horvàtorszàgba is rengeteg beszélt rólam meg minden, meg fecseg rólam, de ha a baràtnője kérdez valamit rólam akkor mindig elvörösödik) szval ezek tudatàban, remélem vàgjàtok, hogy minden esélyem meg van, hogy akàr hétvégén megbeszéljük mindezt és összejöjjünk (legalàbbis remélem)


Kérdésem, hogy ezek tudatàban működhetne a kapcsolat? (Tàvolsàg, suli)


Kérlek azzal ne jöjjetek, hogy kicsik vagyunk, én mindjàrt töltöm a 16ot, ő pàr nappal előbb a 15öt és egyébként is úgy gondolom egy rendkívűl érett és okos làny.


Minden vàlaszt köszönök!😁



2017. szept. 25. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatjátok. Sok sikert!
2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
10km nem annyira sok. A suli az problémásabb,de szünetekben tudnátok találkozni. Vágjbele.
2017. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem fogalmaztam elég jól! Nem egy suliba jàrunk....🤤😔szval még ott se tudunk talàlkozni. Hétvégente, őszi, téli, tavaszi meg hasonló szünetekben tudnànk csak egymàssal lenni, ami persze még mindig több mint a semmi.
2017. szept. 25. 23:00
 4/6 A kérdező kommentje:
De köszönöm az eddigi visszajelzéseket, jöhetnek még! 😏😁
2017. szept. 25. 23:01
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg, veszíteni valótok nincs. :) Ha tényleg meg van köztetek az a vonzalom, aminek ilyenkor lennie kell, akkor hajrá! Kérdésedre a válasz pedig igen, működhet.
2017. szept. 26. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha te is így érzel akkor persze :D viszont(szerintem)fontos hogy őszinte legyél ha bármi probléma van akkkor beszéljétek meg mert ha mástól hallja hogy valami bajod van vele (akármilyen kicsi) az kicsit fájhat neki hogy annyira sem bízol benne hogy meg tudod beszélni vele.(persze ez privát vélemény és nem biztos hogy jó+ ez saját tapasztalat hogy nem esik jól ha nem bíznak benned) 16/f
2017. szept. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!