Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek vele hogy megszeres...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek vele hogy megszeressem?

Figyelt kérdés

Már megint vonzódom.. a 2 éve "legjobb barátok voltunk" de tuduk hogy mind a ketten egymásba vagyunk esve srácba..

De már csak egy dagadt lányt lát bennem akitől undorodik...

Nem hiszem hogy van esélyem már nála..

Mikor elveszítettem elkezdtem enni túl sokar és sokszor és hát 50 kilóról 65 lettem :( Félek így már nem nagyon vagyok vonzó..

Csak gúnyt űz belőlem és nem is értem magam miért de vonzó!

őt nem hatotta meg úgy hogy eldobtuk egymást mint engem..

ő nem hagyta el magát..

De már nem tudok mit tenni...

Ez van..

Van tippetek mit tegyek??

Hogy tudnám megint felkelteni az érdeklődését...

(Nem voltunk együtt de tudtuk...stb)

Van tippetek??

Mit?? Merre?? Hány métert?? Hogyan?? (Légyszii gúny és rosszindulát nélkül..)

Segítségért örök hála..



#szerelem #magány #Forever #ongyilkossághajlam..
2017. szept. 25. 20:54
 1/3 anonim válasza:

Felejtsd el!!!

Fogsz találni majd egy vadiúj kapcsolatot, egy olyan srácot akit majd érdekelni fogsz és azért szeret majd amilyen vagy, úgy ahogy vagy!

DE ez csak akkor fog menni, ha ezt a csávót elfelejted és megszakítod vele a kontaktot.

Tudom nehéz, de legyen benned ennyi női tartás és büszkeség, hogy nem betegedsz bele egy ilyen miatt nem éri meg.

2017. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Felejsd el ezt a srácot! Az ilyen csak kihasználna téged. Érezd jól magad a bőrödben és hidd el, fogsz olyat találni aki magadért fog szeretni és nagyon boldog leszel. Ne értsd félre! Én még sosem voltam igazán szerelmes, csak ismerek olyat aki egy kicsit hasonló helyzetben van mint te. Csak annyi a különbség, hogy a fiú nem gúnyolja. Baráti viszonyban van vele.

14/l

Októberben 15.

2017. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A baráti viszony itt is megvan.. :(
2017. okt. 1. 09:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!