Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy évfolyammal jár alattam és nagyon tetszik nekem. A múlthéten találkoztunk az egyik teremnél, és kérdezte, hogy órám lesz-e itt, vagy az a szakkör, lesz amire közösen járunk?

Én mondtam neki hogy csak órám lesz itt és hogy még nem szóltam a szakkört tartó tanárnak arról, hogy rám is számíthat majd az év folyamán. És elkezdtünk viccelődni hogy ha nem szólok neki akkor valaki más jöhet helyettem és ő erre a vállamra tette a kezét és azt mondta hogy "Azt nem hagyjuk!", és mondta hogy már várja a szakkört.

Szerintetek ez jelent valamit? Lehet esélyem nála, mert nekem tetszik a lány.

Tegnap is találkoztam vele, miután vége lett a tesimnek. Ő odajött hozzám az udvaron, hogy megyek-e vele egy kicsit beszélgetni, és megkérdezte hogy sikerült-e végre megbeszélnem a tanárral hogy mehetek-e szakköre? Nem én kérdeztem hanem őt érdekli. Én mondtam, hogy még nem, és ő erre azt mondta, hogy akkor majd ő fog szólni neki. Ezután egyszer véletlenül elestem a betonon úgy, hogy vérzett a lábam, és vicceltem vele hogy nem megyek haza soha többet, és ő erre azt mondta, "milyen jó fej vagyok, hogy meghalnék érte", pedig én labdára mentem és megbotlottam egyik osztálytársam lábában, úgy estem el.

Meg a múltkor például tesi előtt találkoztam vele a folyosón, és ő kinyújtotta a kezét felém, mintha meg akarta volna érinteni a fejem, és közben végig mosgolygott.

A másik dolog amiben bizonytalan vagyok, az az, hogy van-e barátja. Mindig vele megy el a suliból, ő kíséri el, bent marad nyolcadik óra végéig, hogy megvárja, és együtt menjenek el. Ő most volt tizedikes, és mindig vele beszélget, de nem tesz konkrét utalást arra, hogy együtt lennének. Szóval vagy a bátya, aki ,,hazaviszi", vagy a barátja, aki megvárja, hogy még többet legyenek együtt. Szünetekben nem szoktam őket együtt látni. Most is odajött hozzá, mögénk jött és a lány elment vele és még két másik osztálytárssával a srácnak röpizni, amíg nem kezdődött el neki egy ilyen "röpiszakkör", ahová ment utána.

A lánynak nincs face-e, és egyszer megkérdeztem, hogy a fiú a tesója-e, ő meg csak elkezdett nevetni és nevetve azt mondta, hogy "ez egy nagyon jó kérdés", és utána megkért, hogy menjünk le ketten röpizni.

Remélem így érthető,amit leírtam.

Engem vicces embernek mondanak, mindig viccelek vele, persze nem sértésből, hanem csak játékosan, a vicceimet nem szoktam komolyan gondolni. Ő, hogyha vele kapcsolatban mondok neki egy gonosz viccet, amiben tényleg semmi sértő szándék sincs, elkezdi ütögetni a karomat, szintén játékból, nem erősen. Gondolom ez ilyen lányos hülyeség, de akkor is.


Remélem érthető, amit leírtam.


15/F



2017. szept. 25. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hallod ne küld ezt a választ el 80 szor.
2017. szept. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hányszor fogod még kiírni?

beszélj vele, ennyi.

2017. szept. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SaJt01 ***** válasza:

Nem ott kezdődik a te részed hogy "Vajon tetszem neki?"

Hanem ott hogy "Ő tetszik nekem"


Próbáld meg elfogadni hogy minden rendben lesz akárhogyan is alakul. Légy úri ember és hívd meg kávéra/teázni, vagy akármi sulin kívül.


Magamból kiindulva és a fogalmazásod alapján, ez egy félelmetes élmény lesz.

Na itt kell megnyugodni. Nincs min idegeskedni. Ismerd meg, beszélgess vele. Nem tudom mi van közel, de biztos vannak jó helyek felétek is.


Az emberek látják és értékelik a rájuk fordított időt. Szedd össze magad és légy kreatív.

2017. szept. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!