Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Le tudja-e zárni magában...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le tudja-e zárni magában teljesen az ember a volt szerelmet? Fontos a leírás is!

Figyelt kérdés

Van egy lány. Neki még nem igazán volt barátja, viszont kavart régebben(még év elején) valakivel, de végül állítólag nem lett semmi. Méghozzá azért nem, mert a srác nem csak vele dumált, hanem más csaj(okk)al is. Mióta úgymond "összetörte" a srác a csaj szívet, azóta a csaj olyan idézeteket rak ki, mint például: Én is egy lennék, vagy én lennék az az egy? Meg olyan hosszú szövegeket is, amiknek az a lényege, hogy sohasem felejti el, jöhet bárki, de ő(a srác) örökké a szívében marad még akkor is, ha összetörte az övét, meg hogy minden nap gondol rá és sírni tudna.

A kérdésem az lenne, hogyha ez a csaj összejönne egy másik sráccal és szerelmesek lennének egymásba, akkor el tudná-e felejteni az első srácot? Persze nem arra gondolok, hogy nem fog emlékezni rá, hanem hogy teljesen lezárja magában a dolgot és tiszta szívéből szereti az új srácot? Erre van esély? Vagy a másik verzió van, hogy lehet bárkije, de sohasem fogja őt(az első srácot) elfelejteni és a szíve mélyén rá fog örökké vágyni(vagy nagyon sok idő után talán kiveri a fejéből)?

Nagyon kíváncsian várom a válaszokat és köszönöm előre is őket!



2017. szept. 24. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Letudja zárni szerintem. Velem az történt hogy volt egy srác akivel jártunk de közben más lánynak is udvarolt. És kiderült hogy viccelt hogy szeret. Elején azt hittem nem fogok úgy mást szeretni mint őt. Most pedig van egy fiú aki egyre jobban tetszik és alakúl vele valami. És már nem érzem azt hogy a régi sráccal szeretnék járni, már csak az új srácra gondolok.
2017. szept. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezt örömmel hallom és köszönöm a válaszodat. :)
2017. szept. 24. 21:24
 3/11 anonim válasza:

Simám elfelejthető :)

Nekem volt egy barátnőm és nagyon szerettem de egy bizonyos valaki közénk állt, és a csaj szakított velem

Érzékeny vagyok, és úgy bőgtem fiú létemre mint szerintem soha

Utána még nagyon sokáig járt a fejemben a lány, csak rá gondoltam és borzaszó volt

Aztán lassan ez elkezdett múlni, mindig mondtam magamnak hogy neki így jobb, meg haggyam a francba nem ért ennyit

Kb mint egy idegbeteg magammal vitáztam, aztán végül tényleg rájöttem hogy nem csak ő van

Kinyitottam a szemem, elkezdtem más lányokkal is beszélni és leginkább kerülni őt, míg valahogy elértem hogy ne szeressem őt :)

Remélem nem baj hogy ha fiúként írok, és köszi ha végigolvastad :*

2017. szept. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Le tudja magában zárni ha beleszeret valaki másba.
2017. szept. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a válaszodat, hasznos volt, de főleg lányok tapasztalataira vagyok kíváncsi. :)
2017. szept. 24. 21:36
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Le. Én is lezártam a régieket már réges régen és egyáltalán nem érdekel, hogy melyikkel mi van. Kivel van, kivel nincs, hányszor b*szták már meg stb... Adatlapjukat se szoktam nézni. Soha egyikre nem szoktam gondolni, mert az csak a boldogságomban akadályozna. Nem a múltban akarok élni, hanem a jelenben.
2017. szept. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nem is kerdes, hogy eltudja-e felejteni. Naná, hogy igen.

Sajat kis tortenet: Regebben volt egy fiu, akit nagyon szerettem, de teljesen osszetort, megalazott, es azt hittem, hogy sosem fogom kiheverni azt, hogy o nincs tobbe. Aztan megjelent az a szemely, aki elfeledtetett velem minden rosszat, es megmutatta, hogy felesleges a multban elni, es a multbeli fajdalmakkal foglalkozni. Immar 4 eve a parom. Semmi sem lehetetlen! :)

2017. szept. 25. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen szerethet mást de az első szerelmet nem fogja 100% ban elfelejteni de etől még élhet boldogan és szerelmesen 20F
2017. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az a kérdésem lenne még, hogy közeledjek-e a lány felé vagy ne? Az első sráccal a dolog olyan március-április környékén volt, ebből gondolom, hogy azért azóta csak változtak már a dolgok. Nyár közepére már egészen lecsillapodott, de még mindig olyan, mintha csak őt akarná és nem kellene neki senki más. A barátnője az mondta nekem, hogy most biztosan nem akar egy jó ideig barátot magának. Aztán belegondoltam, hogy lehet, hogy azért gondolja így, mert még nem találkozott egy másik sráccal, aki minimum ugyan annyira szimpatikus lenne neki/tetszene neki, na tehát értitek.

Nektek mi a véleményetek?

2017. szept. 25. 18:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Se az elsőt,se harmadikat,se sehányadikat nem tudja elfelejteni/lezárni teljesen.És ezen az sem változtat,hogy milyen kapcsolat volt(fájdalmas,boldog,rövid,hosszú),legbelül mindig ott lesz,és néha gondolni is fogunk rá.
2017. szept. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!