Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Yurakcha (Yurio) *-* kérdése:

Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Angliában élek már vagy egy éve és megtetszett az egyik évfolyam társam (akit hívjunk most csak Jake-nek). "Jake" úgy veszi, hogy nem nagyon tudok angolul (mikor már azért jóval többet tudok, mint mikor kijöttem :p).

Egyik barátnőmmel (őt pedig hívjuk most Lorainne-nek) úgy véli, hogy 90%, hogy tetszek neki mert, hogy "Jake" mindenkivel köcsög és csak velem kedves. Elvileg. Vagyis "Lorainne" ezt írta nekem.

Tehát oké. "Jake" órán mindig kérdezi mikor a tanár éppen nem figyel vagy nincs bent a teremben, hogy hogy vagyok meg ha létja rajtam, hogy bajom van akkor kérdi, hogy jól vagyok-e vagy mi a bajom. De ezen kívül nem beszélünk sokat. A leghosszabb párbeszédünk is annyi volt, hogy megkérdezte miért nem beszélek vele mire én dadogva elkezdem: Iii Don'tt Know.... Because I can'tt speak with peoplesssss... (Neem tuddom... Mert nemm tudok beszélni emberekkellll...)

Amúgy mellékesen. Angolnál az s-t mindig elnyújtom mikor parázok vagy majd kiugrik a szívem a helyéről.

Tehát ja. És mikor az egyik magyar barátom (aki lesz most Anna), "Anna" ráírt SnapChat-en, hogy mit gondol rólam mire annyit rt neki, hogy nem tudja mert, hogy nem beszélünk mert nem tudok angolul... Ez számomra kicsit szarul esett... Meg van egy érzésem, hogy az egyik legjobb barátnőm (aki úgyszint magyar és ő most lesz Léna) poénból elkezdett vele beszélgetni és vele is tök kedves meg tök jól kezeli "Léna" poénjait (mert "Lénának" olyan poénjai vannak, hogy ő egy pedofil meg ilyesmi (ha valaki rád ír, hogy van nála nyalóka a furgonjában akkor az valszeg ő xd) ).


Tudnátok segíteni, hogy mit tegyek? Vagy, hogy hogyan csináljam meg, hogy jobbn észre vegyen engem a "Jake"???


Előre is köszi a válaszokat.


2017. szept. 24. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést.Azt mondtad hogy szokott érdeklődni irántad,de ha te így reagálod le nyílván akkor nem fog haladni a dolog kettőtök közt.Ha tudsz már jobban angolul akkor beszélj vele,és ha tetszik neked is akkor biztos lesz valami kettőtök közt.


Egyébként az mióta barát aki amint tud egy fiúról akit ismersz és tetszik is neked rögtön ráír?! Szerintem az minden csak nem barát.

2017. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

09-24 18:25


Nem. Nagyon jó barátnőm a "Léna" csak hát jah. Neki vannak ilyen dolgai, hogy elkezd mindenkivel beszélgetni. Meg én mondtam neki, hogy írjon rá, de aztán mondtam neki, hogy mégse, de mégis ráírt mert valamit a fejébe ültetek azt utána mindenképpen meg akarja csinálni. Meg amúgy is. "Anna" alkotott egy csoportot amiben benne voltam én, ő és "Jake" és kis idő után betettem "Lénát" is a csoportba szóval ja. Így is úgy is elkezdtek beszélgetni. Meg "Lénának" tudom, hogy nem tetszik az aki "Jake" mert mindent elmond nekem. Nem is kell kényszerítenem csak megkérdeznem mi a baja vagy ilyesmi. Csak azért írt rá mert megkértem csak ezt iszonyat sz**ul sikeredett mert nemrég küldte, hogy miket beszéltek és már nincsenek annyira jóban mivel "Jake" leidiótázta "Lénát".


Tudom, hogy nagyon h*lyén mondtam el :/

2017. okt. 2. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!