Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez most a tetszés jele vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most a tetszés jele vagy az hogy nem érdeklem? 16/L,17/F lent

Figyelt kérdés
Van egy fiú a suliban aki eléggé megtetszett.Még közösségi munkán dolgoztunk együtt, ott találkoztunk először és észrevettem hogy figyel. És hát mivel nekem is bejött ezért viszonoztam. Nagyon sokat és sokáig szemezett velem miközben beszélt akkor is döntőtöbbségében rám nézett (pedig volt ott más is).Aztán elkezdődött a suli és én alig vártam hogy lássam, de most meg olyan furán viselkedik. Mivel együtt dolgoztunk meg beszéltünk is ezért köszönünk egymásnak, de akkor is legtöbbször én. Meg mikor megyünk a folyosón akkor sokszor van úgy hogy tudom hogy tudja hogy ott vagyok és észrevett de direkt nem néz rám hanem vagy maga elé mered vagy össze vissza nézelődik zavartan vagy csak úgy közömbös az arca. És én rámosolyognák meg köszönnék neki de amikor ezt csinálja akkor mégis hogyan. Meg nem tudom én vmiért nem bírom ki hogy ne nézzek rá, és van hogy sokáig figyelem és látom hogy rám szokott pillantani. Meg olyan is volt hogy ő nézett de amikor odanéztem rögtön elkapta a tekintetét. Meg amikor társaságban állt én meg kicsit távolabb tőlük egy másik társasággal akkor is egymás felé álltunk, a lábfeje felém nézett. (olvastam hogy ez is lehet egy "jel") de akkor is azt hiszem csak kétszer néztünk össze pár mp-re. Szerintetek miért nem tartja a szemkontaktust, meg miért nem szemezik velem? Nem mer, vagy nem tetszem neki? Ti hogy viselkedtek azzal aki tetszik nektek? Normális válaszokat légyszi, és azt írjátok amit gondoltok ne azt amit hallani szeretnék. Jaa meg még eszembe jutott hogy egyszer odamentem hozzá,mert kérdeznem kellett tőle vmit a munkával kapcsolatban és akkor is tökre zavarban volt még a hangja is megremegett egy picit meg el is pirult pedig nem szokott. De lehet csak azért volt mert meglepődött hogy úgy rátörtem ,meg mert nem is szoktunk beszélni vagy nem is tudom. Meg én kicsit elvárnám hogy egy fiú udvaroljon egy lánynak,nem nagy dolgokra gondolok, csak hogy mosolyogjon meg ő kezdeményezzen és ne a lány. Most teljesen el vagyok keseredve hogy más tetszik e neki,vagy nem is akar kapcsolatot meg már minden eszembe jutott... mert nekem ezzel hogy nem szemez velem tartósan meg kerüli a tekintetem azt jelzi hogy nem jövök be neki. Meg lehet csak az egészet, h esetleg tetszem neki bemagyaráztam magamnak,de én annyira érzem hogy összeillünk , az egész kisugárzása tetszik ennek a srácnak és nem szeretném annyiban hagyni. bocsi ha hosszú lett:/
2017. szept. 23. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak zavarban van.

Sok ilyen fiút ismerek akik egyszerűen batortalanok lányok előtt de inkább amikor a kiszemeltuk nézi őket vagy keresi a szemkontaktust stb...

Csak bátortalan szerintem

Az is arra utal hogy mondtad hogy el pirult amikor kérdeztél tőle a valamit meg a hangja is még remegett ezek a jelek erre utalnak szerintem be josz neki csak nagyon félénk

Viszont nem tudom hogy ilyenkor mit tudsz csinálni a sráccal mivel bátortalan az egy dolog hogy be josz neki na de ha nem viszonozza mert beszari ( már bocsánat xdd ) akkor viszont nem tudom mit tegyel

De hajraaaa 😊

( Légy vele továbbra is kedves keresd a társaságát csináld amiket eddig vagy legyél egyértelműbb és határozott ) sok sikert 💞👏

2017. szept. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem is bejössz neki, nem hinném hogy azért csinálja mert nem kedvel. én ugyanilyen vagyok a fiúval, aki tetszik, egyszerűen nem merek ránézni :P
2017. szept. 24. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"miközben beszélt akkor is döntőtöbbségében rám nézett ("

ezt ne vedd jelnek ez alap lenne beszélgetés közben mindenkinél.

lehet nem érdekled vagy épp bejössz neki , kérdezd meg mind2-nek a jelei lehetnek ezek.

2017. szept. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!