Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bevallottam egy (rohadt hosszú levélben :D) hogy szerelmes vagyok belé. És ő csak azt írta hogy aranyos vagyok és megbocsájtott. Szerintem a megbocsátást azt azért írta mert sokszor megbántott...vagy azért mert ő nem így érez?

Szval nem válaszolt konkrétan hogy ő mit érez. Amikor felhozom a témát nem válaszol.(messze lakunk egymástól ezért neten beszélünk de már találkoztunk). És ez a fiú elég csajozós és hónaponta szokott járni lányokkal(nem rámenős mert a csajok dobták őt)és amióta elmondtam neki nem jött össze kapcsolatba...vajon rám vár? Októberben szeretnék vele talizni...nem rögtön szokott válaszolnu szval nem én vagyok a legfontosabb számára:D XD

Szerintetek miért nem válaszolt? És most érezhet valamit?



#Afiúkbonyolultak #kiértiőket #vajonérezhetvalamit
2017. szept. 23. 18:57
 1/4 anonim válasza:

Én azt javasolnám, hogy kérdezd meg kereken, hogy akar-e tőled valamit, különben semmi értelme várni rá. Amennyiben neki ez csak játék, vagy hízelgés, hogy így érzel iránta, nem érdemes több energiát fektetni abba, hogy összejöjj vele. Én azt tapasztaltam, ilyenkor egyik fél sem mondja meg konkrétan a másiknak, mit akar, és ezzel elmegy egy csomó idő.

Talán hülyén hangzik, de "nőiesen" szegezd neki a kérdést, hogy akar-e téged vagy sem, mert nem fogsz várni többet rá. Tudja meg, hogy nem tarthat "talonban" téged.

20/L

2017. szept. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 peett válasza:
Azert nem valaszol, mert egy gyoker. Ha akarna valamit, nem varatna a valasszal egy percet sem. felejtos
2017. szept. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SaJt01 ***** válasza:

Nekem van egy lány aki tetszik nagyon. Amikor vele beszélek akkor mindig nagyon hamar válaszolok.


Lehet napközben dolgozik, tanul, sok oka lehet annak amiért valaki nem egyből ír.

2017. szept. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Érez valamit csak nem irántad
2017. szept. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!