Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejöhetek neki? 15/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejöhetek neki? 15/L

Figyelt kérdés

Egy osztalytarsam nagyon tetszik és mivel uj osztalyunk van meg csak most ismertuk meg egymast 3 hete de nekem nagyon bejon es nemtudom , hogy kolcsonos e...


-azzal a busszal jar amivel en is (mehetne masikkal is amivel hamarabb otthon van)

-mindig mosolyogva koszon

-udvariasan viselkedik

-mostanaban nagyon sokszor osszenézünk , oran felelt es folyton engem nezett

-mondtam mar neki hogy nagyon helyes es cuki es akkor nagyon nagyon elpirult

-veletlen ralepett a cipomre es egybol bocsanatot kert es zavarba jott

-ha beszélünk két szót mindig elpirul egy kicsit


Minden barátom/barátnőm azt mondta hogy kolcsonos lehet de en nem vagyok benne biztos

Van egy osztalytarsunk akivel ez a fiu joba van es az osztalytarsunkkal a fiurol beszeltem es azt mondta, hogy "masszak rá" aztan mondtam neki de nem is ismerem erre azt mondta , hogy akkor "ismerjem meg"... ezt célzás volt?

(Én néha beletudok kepzelni dolgokat és ha kolcsonos a dolog lehet az osztalytarsunk tud rola es ezert mondta ezt- tudom ez is hulyeseg de annyira szerelmes vagyok, hogy kepes vagyok ilyenekre gondolni)

15/L 15/F



2017. szept. 22. 22:24
 1/3 CFB ***** válasza:
100%

Ó, félénk srác. 😁

Bejössz neki. 100%

Remélem ez elég konkrét választották volt :D

Viszont valószínű neked kell lépned, mert a srácnak félénk, pirulós személyisége van.

2017. szept. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen tuti bejössz neki. De nem ő fog kezdeményezni, szóval ha kell akkor lépj. De csak ha 3 hete ismered akkor vigyázz nehogy csak egy fellángolás legyen😊
2017. szept. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem eléggé félénk, vagy egyszerűen zavarba jön a jelenlétedtől.. ez alapbol már jó jel! Ne “hajts rá”, lehet h nem jól reagál rá.. szépen lassan, mindig megfontoltan. Légy vele kedves, szeits neki pl ha valamit nem értett az órán, vagy kérd meg h ő segítsen... (èn is ismertem ilyen fiut, akinek a barátnőm tetszett, ès egy idő után megnyílt, es nagyon cukik voltak egyutt). Lehet ha túlzottan erölteted, megijed, vagy nem tudom... én drukkolok nektek, majd ird meg mi történt! Hajrá csajszi!

15/L

2017. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!