Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Olyan szituba kerűltem amit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan szituba kerűltem amit nem tudom hogy kezeljek! Korrekt emberek írjanak!?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 1 év 8 hónap után szakítottunk.


Sajnos az életem úgy alakúlt, hogy nem volt hol laknom, ezért a barátnőhöz költöztem aki a szüleivel él.

Ők elfogadtak.

Viszont most szakítottunk 1.év 8 hónap után, a barátnőm 17 én 22 vagyok most. Mit tegyek? Szeretjük mindd ketten tiszta szívből egymást.. Az életem odaadnám érte... Sajnos vége lett mert állítólag sokat kiabáltam vele :(

Én napi 14 órát dolgozom hogy neki mindene meglegyen

Így magam ügyeit hanyagoltam.

Mindent megkapott amire szügsége volt(persze amit megengedhettem magunknak. )

Sok a stressz az életemben és rajta töltöttem ki.

De nekem csak ő maradt és most vége.

Úgy döntöttem mivel nincs miért itthon maradnom, ezért kűlföldre megyek dolgozni és megpróbálok magamra koncentrálni!

Ha hazajöttem újra harcolni fogok a szívéért!!

Most idő kell neki.. Annyira hiányzik hogy az már fáj :(

Mit gondoltok mit tegyek hogy egy kis szünet után visszakaphassam?

Én azt érzem hogy ő az akivel az élem le akarom élni!

Ő az IGAZI és ezt nem csak azért mondom mert most így érzem hanem.. Ohh nemtudom kifejezni mennyire szeretem!!!

Korrekt válszok?

Tanácsok?


2017. szept. 22. 18:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebből valószínűleg már nem lesz semmi. A külföldre utazás nem hangzik rosszul.
2017. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A külföldi munka jó ötlet, de inkább arra koncentrálj, hogyan felejthetnéd el. Én még egy újrakezdést sem láttam, ami működött volna, és hidd el, nagyon sok ilyet láttam már... Tudom, hogy ez most egy nagyon kemény időszak neked, és jobban esik azt hinned, hogy visszakaphatod, de az az igazság, hogy örökre elveszítetted ezt a lányt. Menj ki külföldre, teremts egzisztenciát, és élj úgy, hogy ne légy annyira stresszes, hogy ezt ordítozással a párodon kelljen levezetned.
2017. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De azt mondja legyünk barátok...

Én bízom benne hogy pár év múlva egymásra találunk... De hogy legyek a barátja annak akivel 2 évig éltem?

2017. szept. 25. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!