Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez most mit jelent?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel egy suliba járunk ő most 11. -es én pedig 10. Szóval az van hogy mi ismerősök voltunk facebookon és instagramon is követtük egymást de még egy szót sem beszéltünk sehol és egyszer csak annyit láttam kb nyári szünetben lehetett hogy letörölt az ismerősei közül és instagramról is kikövetett pedig semmit nem beszéltünk még. Aztán most a suliba mindig néz (teszem hozzá egyáltalán nem flegmán) engem meg tegnap egy kisebb oszlop volt előtte és onnan nézett ki rám meg volt egyszer hogy amikor én lementem az akkor ő is olyan helyen állt meg ahol engem lát. Szerintetek ez most akkor mit jelent?
2017. szept. 22. 16:13
 1/2 anonim válasza:
Helló ,hát vagy le akar veled feküdni ,vagy pedig járni szeretne veled és azért néz.
2017. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valós, lehet hogy dugni akar, ilyenek a fiúk.
2017. szept. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!