Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Fontos

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Fontos

Figyelt kérdés
Na szoval van egy fiu, aki a barátom(pasim) és neki vannak barátai akiket instarol meg facerol ismerek,de rajta keresztul ismertem meg oket személyesen. A barátom folyamatosan erolteti a csokot amikor en ugy nem is nagyon akarom ezt , vagyis de csak o minden percenkent ezt akarja. De nagyon szeretem csak ugyerzem kicsit még érnie kéne ennek a kapcsolatba. Kicsit turelmetlen is velem, meg néha ha rossz kedvem van megsertodik , aztan persze visszaadja azzal h elkezdi hogy en nem is szeretem őt, pedig ez nem igaz. Beszelgettem az egyik baaratjaval és le kellett tiltanom ot is, mert nem akarta h beszelgessek a haverjaval. Most ra akarok irni egymasik baratjara , mert vele is tokre szinpatizálok, hozzateszem semmit nem akarok tole, csak szeretnek mar vkivel beszelgetni mert tudom h o vissza is irna mert mondta h irjak ra.kozbe a baratom meg neha latja az uzit es vissza se ir, es neha ramaszik,neha meg le se sz*r.csak szeretnek valakivel beszelgetni, es a baratom baratjara nem tudom hogyan irjak ra, ugy h ne legyen se ciki neg ne is jojjek ki belole rosszul, ha esetleg ok megbeszelik h en rairtam akkor ne legyen belole para szoval valami hiheto es normalis indok kéne. Koszi ja es 16 evesek vagyunk a baratommal ,a baratja meg 17
2017. szept. 22. 15:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es 2 honapja vagyunk egyutt
2017. szept. 22. 15:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Soha nem foglak megérteni benneteket...

Miért jó az, ha van egy pasitok, akit "szerettek", de folyton rosszul érzitek magatokat vele, semmit nem enged meg, nem tudtok beszélgetni senkivel mert a pasitok nem hagyja, viszont ő meg magasról tesz rátok?

Nem Te vagy az első ilyen lány akivel beszélek, és nem értem mi ebben olyan jó...


Nem egy ismerősömmel szakadt meg a pasija miatt a kapcsolatunk mert egyszerűen nem tetszett neki ogy beszélgetek a barátnőjével...

A srác kb tárgyként kezel, a tulajdonaként, ami csak az övé. Egy tárggyal pedig nem kell foglalkozni, csak elő kell venni ha éppen olyan kedve van.


Ne akarj olyan kapcsolatban élni, ahol a saját pasidtól rettegsz, és arról kérsz tanácsot, hogy hogyan hazudj annak, akit elvileg szeretsz.

2017. szept. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De engem nem kezel targykent, csak szeretnék beszelgetni massal es ezzel a fiuval nemtudom h mit szolna ha beszelgetnek. Ha megkerdeznem sztem azt mondana h persze beszelhetek vele de aztan meg tok ftekeny lenne. En meg nem akarom. Ja meg meg annyi h latvanyosan valtozik a hangulata pl mikor csokolozunk meg fogdoshat akkor utanna tok kedves meg minden amikor meg rossz kedvem van es nem engedek meg neki mindent akkor meg persze tiszta szr a hangulata
2017. szept. 22. 17:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze hogy rossz a hangulata, hiszen a tárgya nem engedi hogy fogdossa :D

Ne ő szabja már meg hogy kivel beszélgethetsz. Ha ezt teszi beszélgess el vele, ha nem képes megérteni hogy Te is ember vagy, akkor meg hagyd ott, mert csak neked lesz rossz.

Ha hazudsz a pasidnak, és nem tudtok őszintén beszélgetni egymással, nem beszélitek meg a problémáitokat, Te nem mondod el neki ami rosszul esik, ő meg magasról tesz rád, akkor az nem a legjobb kapcsolat. Csak rosszul érzed magad benne. Arra vagy jó neki hogy ha olyan kedve van csókolgat meg fogdos, aztán ha megunta csinálj magaddal amit akarsz. Illetve mégse, inkább azt amit ő megenged.


Gondolkozz el ezen :) #1-es voltam

2017. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszodat :*
2017. szept. 22. 22:08

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!