Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszem neki vagy sem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Schl12 kérdése:

Tetszem neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Egy hete járok gimibe és van egy fiú aki már elsőnap rengeteget nézet és mosolygott rám ( először csak azt hittem azért mert Szimpatikusnak talál). Aztán másodiknap már bejelölt instán és snapchaten és elkezdtünk snappelni egy bizonyos időután elkezdett szíveket írni és én nem írtam neki vissza hisz fiúk egyáltalán nemtudják használni a emojikat. De ő folytata ezért én is vissza írtam neki. Az elmúlt napokban rengeteg nézet és mosolygott rám de nem mert hozám szólni, ha a közelébe voltam akkor elpirult és át ment a haján. De írt dolgokat ahol nem vagyok biztos hogy ezt hogy érti pl

" olyan aranyos vagy ❤😘" , " nagyon nagyon bírlak" meg "te sosem tudnál megbántani😻❤". Amikor a legjobb fiú barátom megtudta hogy írogattunk rá írt hogy " ne bántsd meg ... mert akkor velem gyűlik meg a bajod, és tetszik neked-e"

Ő meg azt mondta hogy van barátnője akivel 6 hónapja együt vannak.

Én meg ráirtam hogy " miért nem szólt hogy van barátnője és hogy ez nekem most nagyon ciki" erre megkerdzete véletlen nem azért akadtam e ki mert tetszik nekem én meg azt mondtam nem (amúgy nagyon bírom úgy ) aztán egy óra után bevallotta hogy nincs is barátnője és csak kitalálta. Én meg megkérdeztem hogy miért találta ki ezt. Ő csak azt mondta "csak úgy❤😻😂🤷🏻 "

Szerintetek tetszem neki vagy csak a legjobb barátnőm gondolja így ? 🤔🤔



2017. szept. 18. 19:15
 1/2 anonim válasza:

Szerintem te nagyon nagyon hülye vagy.

Nemakarlak megsérteni, de egy olyan srácnak, aki nem mer hozzad szólni, nem lesz 6 hónapos kalcsolata.

Másrészről sziveket használunk random, de 😍 ilyen és ehhez hasonló emojikat csak, ha komolyan gondoljuk.

Bár ez mondjuk lehet rám, és a baráti társaságomra igaz.

szerintem tetszel neki, de netharcos a srác, legyél merészebb építs neki önbizalmat adj neki egy kép puszit, ha úgy van csókold meg és ugorj a nyakába.. mármint, ha össze jöttök. Addig meg úgy juss el, hogy elmondod, hogy tetszik neked ő meg elmondja, hogy te is neki. Ha te is félénk vagy, akár neten is írhatsz neki DE

én nagyon nem támogatom az osztálykapcsolatot szakítotok és akkor meg az egymás hátba szúrkálása 4 5 évig

De ez a te döntésed, ha úgy érzed kell neked, akkor járjatok, sok sikert :D 16/f

2017. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De nem igazán értem hogy miért nem mer megszólítani, hísz ha lehet úgy mondani ő az egyik "menő" fiú. A másik peddig hogy miért találki egy kamu barátnőt ?🤔

És hogy tudnák ebben a helyzetben kezdeményezni?

Tegnap feljött a téma hogy nekem ki tetszik én meg mondtam hogy úgy igazán senki , de őt bírom. Ő meg csak annyit válaszolt hogy" még lehet köztünk valami😏❤"

2017. szept. 19. 06:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!