Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor visszirjak a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor visszirjak a fiunak vagy ne?

Figyelt kérdés
Szoval 1-2 hete beszelgetek egy fiuval, mar ketszer taliztunk! Sz elso beszelgetesunk ota annyira megtalaltuk a kozos hangot, hogy folyamatosan jonnek a temak, es egyfolytaban irogatunk! Eddig o irt ram 1 kivetelellel, altalaban keso estig beszelgetunk es masnap mar ujra reggeltol. Annyira jo vele beszelgetni es olyan egyformak vagyunk, de azt szoktak mondani, minel elerhetetlenebb valaki annal jobban kell. Most akkor mivan? Ne irjak neki vissza csak 2-3 ora mulva? De hat ha folyamatosan olyan jo beszelgetesekben vagyunk? Nem csak az a "szia mizu"
2017. szept. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Irj vissza neki ha latod hogy irt. Butaság húzni az agyát, csak rontasz az esélyeiden.
2017. szept. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem is, mert ha mar ennyit beszelgettunk es most hirtelen nem irnek vissza, azt hinne nem akarok semmit megse .
2017. szept. 17. 20:06
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az ilyen taktikázásokat. Szeretnék minél többet beszélgetni az illetővel, hogy mihamarabb megismerjem, és kifejezetten bosszant, ha a partnerem szándékosan húzza az időt a válaszadással. Ha passzolunk egymáshoz, akkor jobb lenne hamar eljutni legalább egy randiig, ha meg nem, akkor végképp kár rabolni egymás idejét. Most is levelezek egy lánnyal, és az utóbbi időben rengeteget kell várni a válaszaira. Nagyon szimpatikus, és szeretném megismerni, de ha sokáig húzza az időt, ennek ellenére le fogom zárni a beszélgetést, mert ettől a plafonon vagyok.

Számomra egyébként ennek az az üzenete, hogy igazából nem is érdeklem őt annyira, akkor meg már minek is erőlködjek?...

21/F

2017. szept. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előttem válaszoló tökéletesen leírta. Nekem is inkább az jön le belőle, hogy nem érdeklem a lányt, plusz hozzáteszem: rosszabb, mintha egyenesen elküldene a rákba. 22/F
2017. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!