Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ti mit találtok cukinak/a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti mit találtok cukinak/aranyosnak egy lányban?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok pl hogy egy picit nagy rá a pulcsija, vagy kicsit kócos a haja vagy ilyenek...

Szerintetek mi cuki egy lányban?


2017. szept. 17. 13:43
 1/5 anonim válasza:
100%

Engem az intelligencia vonz egy lányban, és nem az, hogy nagy rá a ruhája, vagy kócos a haja.


-.-

2017. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

#1-es, nem az volt a kérdés, hogy mi vonz egy lányban, hanem hogy mit tartasz aranyosnak.

De Téged tuti nem az intelligenciád miatt fognak szeretni :D


Egyébként kérdező, ha nagy rá a pulcsija az inkább szimplán nem áll jól neki (rosszabb esetben eltakarja a fenekét is :D)

Viszont a kócos hajban igazad van.

Számomra az is nagyon aranyos, ha a lány nagyon fél valami jelentéktelen dologtól, pl. egy méhecske, amitől a nyakamba ugrik :D

Vagy pl. nyáron megismertem egy lányt, akinek tériszonya van, de annyira, hogy egy átlagos vasúti felüljárón belém karolva jött csak át csiga lassúsággal. Persze segítettem neki, de eszméletlen aranyos volt, ahogy nem mert elengedni :)

Sokszor szokták emlegetni, de igaz is, hogy pl. ha zavarban van a lány, folyton elront valamit, vagy rosszul ejti ki a szavakat, nem tudja mit mondjon.

Az is aranyos, ha pl. egymásnak segítünk, tegyük fel mindig én nyitom ki az ajtót előtte, de egyszer elém siet, és ő nyitja ki nekem. Egyfelől ciki is hogy a lány fogja az ajtót nekem, de másfelől aranyosnak is tartom :D De ez igaz bármire, tehát ha mondjuk hoz egy teát, vagy el kell menni valamiért és mondja hogy hagyjam, majd ő idehozza, ilyenek :)


Hirtelen ennyi jutott eszembe, de ezek sokkal inkább belső dolgok, a személyiségtől függnek. Ezt azért írom, mert amiket Te hoztál példának, külső jellemzők.

2017. szept. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha kislányos, meg ha nőies:D ezt minek kifejteni, ha élettel teli és mosolygós
2017. szept. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

2-

Nálam valahogy a cukiság és az intelligencia két meglehetősen ambivalens fogalom. Nem tudom, miért kellett beszólnod nekem.

2017. szept. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a páromban imádom mikor kócos és kómásan rám néz, mert cuki. Szerintem cuki az a Mickey és Minnie mániája is, ami mások szerint gyerekes, cukinak tartom azt is, hogy szemüveges meg még reggelig itt ülhetnénk azzal, hogy sorolom.
2017. szept. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!