Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért köszönt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért köszönt?

Figyelt kérdés

Múlt héten táncversenyen voltam, és egy ottani másik egyesületbeli fiú eléggé megtetszett. 2 éve már látásból ismerem.Az első szám előtt nagyon néztem őt, és láttam,hogy ő is bámul hátrafelé fordulva. Aztán szünetben mikor egyedül voltam,előttem ment el és rám köszönt. Előtte láttam,hogy végigmért,még az anyja is nézett.

Ma ismét összefutottunk,és úgy jött oda hozzám,hogy elképzelhető,hogy mi már összefutottunk valamikor. A hülye is tudja,hogy táncversenyen taliztunk.Minek kellett ez a duma? Ismerkedni akart? Vagy csak konkurencia?


2017. szept. 16. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ismerkerkedni. :) hajra!
2017. szept. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vicc volt.


Hajrá.

2017. szept. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!