Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért van? Miért viselkedik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért van? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Nagyon összekaptam egykori jó barátommal, akivel egyszer hírbe hoztak,hogy tetszem neki, viszont később jól összevesztünk, én küldtem el, eleinte békülni akart, de most már ő is besértődött, nem köszön nekem, úgy tesz,mintha nem érdekelném.De a barátaimtól visszahallom, hogy ugyanúgy érdeklődik,kérdezősködik utánam,a dolgaimmal kapcsolatban kutat az interneten, sőt, többször volt már, hogy ránéztem, és láttam,hogy előtte nézett.
2017. aug. 29. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Talán mert elküldted? Elég logikus! A srác végig többet akart, most már tudja hogy nincs rá esélye, és még meg is sértődött azért hogy veszekedve elküldted. Egyszerűbb mindkettőtöknek ha ez így is marad. :)
2017. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!