Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ki hazudik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki hazudik?

Figyelt kérdés
Ráírtam egy srácra, aki tetszik, csak látásból ismerjük egymást. Ismerkedés közben megkérdeztem tőle, hogy tetszett-e neki lány, és mondta,hogy természetesen, és mikor a kapcsolatokról kérdeztem, akkor azt mondta, hogy jelenleg nem foglalkozik ilyesmivel. Egyik osztálytársát is megkérdeztem a dologról, ő azt mondta, hogy nehéz kérdés nála a lányok, a legközelebbi lány ismerőse tetszett neki, az egyik osztálytársuk, aki elvileg tudott róla,hogy a srácnak tetszik,de csak a barátságig jutottak, mert a srác rájött,hogy a csajnak nem ilyen pasi kell, mint ő. Mikor megkérdeztem a csajt,aki elvileg bejött a srácnak, azt mondta, hogy nem is tud erről, hogy tetszett valaha is ennek a srácnak,csak régi ismerőse, és addig nem hiszi ezt el, amíg a fiú szájából nem hallja, de személyesen nem fog rákérdezni nála.
2017. aug. 9. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem neked nem kell foglalkoznod ezzel. Mindenki mondhat bármit, szituációtól függően. Nem feltétlen kell, hogy hazugság legyen, elég ha másképp mond el valakinek valamit, vagy nem a teljes sztorit, és te mindjárt egész más dolgokat hallasz vissza.

Ha tetszik a fiú, azzal foglalkozz, hogy ismerd meg őt minél jobban, találkozzatok, aztán majd rájössz te is, hogy milyen. A személyes véleményed és tapasztalataid alapján dönts, ne az alapján, amit mások mondanak.

2017. aug. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!