Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ma egész nap hívogattam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma egész nap hívogattam a barátnőmet mert azt hittem, hogy baja van velem. De kiderült, hogy csak. De valahogy ki kéne engesztelnem. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
Szóval kiderült, hogy pihenni szeretett volna csak én zaklattam. Már megvan, hogy ezt hogxan kerüljük ki legközelebb (mármint az én féltékenységemet) de valah8gy ki kéne engesztelnem. Szerintettek hogyan csináljam, mert nagyon haragszik!
2017. aug. 7. 19:35
 1/3 anonim válasza:
88%
Például megtanulhatnál normálisan írni, annak biztos örülne.
2017. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pld nem kene azt feltetelezned rola hogy lopott tőled, gondolom az is a te kerdesed mert ugyanolyan reatadaltsagiszinten all a ket kerdes feltevoje :)
2017. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia. Nem egy ember rakta ki a kérdést! :D

De sajnos nem tudom, hogy mi az a "reatadaltsagiszinten" szó.

2017. aug. 7. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!