Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen gyakran írjak rá és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran írjak rá és milyen témával? 15F

Figyelt kérdés
Van egy lány (volt évfolyamtárs) akire facebookon ráírtam és jobban összeismerkedtünk, volt randi is. Nagyon jól érzem magam mikor vele chatelek :) Viszont nem tudom milyen gyakran írjak rá, hogy ne legyek bunkó rámenős, de érezze, hogy foglalkoztat ő. :) Illetve milyen indokkal/témával írjak rá a semmiből, mert a "mizu?" és a "hogy vagy?" egyfolytában elég unalmas. A válaszokat köszi ;)
2017. júl. 31. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Találkozz vele mondjuk 2-naponta, vagy naponta. Jártok már? Ha nem hivd el randira
2017. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintemem közbe közbe olyanokkal is rá írhatsz hogy képzeld ez meg ez történt velem....
2017. júl. 31. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap kérdezd meg tőle hogy milyen napja volt, rz nagyon jól fog neki esni és óránként kb szerintem rá írhatsz hogy miújság vagy mit csinálsz, de egyébként simán beszélgethettek filmekről,zenéről,könyvek,család vagy bármi. Nem kell percenként irogatni! 🙂
2017. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha látod, hogy tetszel a lánynak írj rá minél gyakrabban. Én ugyanígy randizgattam egy sráccal, meg beszélgettünk. Mindig megkérdezte milyen napom volt, mit csinálok holnap stb. Vagyis érdeklődött felém, aztán egyik napról a masikra nem írt, nem tudom mi történt. Szóval, ha te is tetszel neki, írj rá nyugodtan bármikor, addig amíg azt nem látod, hogy nem nagyon akar veled beszélni. Kérdezd meg milyen napja volt, és ebből máris lehet egy téma. Vagy mesélj neki arról, hogy mi történt aznap veled, érdeklődj iránta. Sok sikert!!!:)
2017. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ra ne ij orankent. Hulyet fog kapni toled es elege lesz. Eleg 1 nap egyszer, megkerdezed hogy milyen napja volt, elmeseled hogy veled mi tortent. Es hivd el surubben valahova
2017. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát sztem jobb lenne ha inkabb élőben beszélgetnétek és találkoznátok, mert ha van közös élmény, akkor több a téma is! Jobban látod a reakcióját ha valami tényleg érdekli/tetszik neki! A gyakoriság, nos ha chaten nem ráz le, és ő is hoz fel témákat, szóval aktiv a beszélgetésekben akkor sztem nyugodtan ráirhatsz heti 3-4 alkalommal!(de mondjuk én magamból indulok ki, ha valaki nekem bejön akkor én biztos nem tartanám rámenősnek ha ennyiszer rámirna!)
2017. júl. 31. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Találkozni sajnos minimun egy hetente tudunk a nyári munka miatt, de ő neki is szokott programja lenni a családjával.

---------------------

Én se gondoltam, hogy óránként írja neki, mostanában 3-4 naponta szoktam ráírni, ezt kevésnek érzem, csak eddig nem jutott eszembe más, hog mivel írhatnék rá azon kívűl, hogy "mizu?" meg "hogy vagy?"

----------------------

Köszi az eddigi válaszokat ;) örömmel fogadok azért még :)

2017. júl. 31. 23:23
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Amiket az előttem válaszolók írtak, mind jó ötletek..

Annyival egészíteném ki, hogy ha chatelsz vele, akkor tegyél fel neki olyan kérdéseket, amik a közeljövőre vonatkoznak. (Pl.:Vannak e tervek a hétvégére?) Valószínüleg ír rá valamit.. és egyből meg lesz az ok, amivel ráírhatsz. Megkérdezed, hogy milyen volt a családi szülinapozás, vagy a rokonoknál..

Remélem segített. 18/F

2017. aug. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!