Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik nekem 1 fiú, sok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik nekem 1 fiú, sok múlik a szépségen, h tetszem - e neki? Sok pattanás van az arcomon, ez nem nagyon jön be a fiúknak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 28. 19:53
 1/3 DollarDog ***** válasza:
Hát próbáld meg azért eltüntetni :D nem egy olyan ok amiért nem jönnék össze egy lánnyal de azért legyen ápolt!
2017. júl. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én csajomnak olyan sok van, hogy hűüű.... az egész arcát beborítja. Es tudod mennyire zavar? Semmenyire, mert szeretem. Ha találsz egy fiút aki szerelmes beléd nem fogja zavarni!
2017. júl. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is elég pattanásos vagyok, de annyira hogy bőrgyógyászatra járkálunk vele. Mégis volt barátom így is és nem azért lett vége mert tele van a fejem pattanással és az azután maradt hegekkel...
2017. júl. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!