Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet csinálni ennyi idö...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni ennyi idö után?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve szakítottunk, elötte ö volt a legjobb barátom. Én képtelen voltam vele szakítás után baráti kapcsolatban maradni, de azóta sem enyhült a szenvedés, söt erösödött. Pár napja pont rajta gondolkoztam egész nap, mire este véletlenszerüen találkoztunk és végigbeszélgettük az egész éjszakát. Egészen öszinte beszélgetés volt mindkettönk részéröl, melyben beismertük egymásnak mennyire vonzódtunk mindig is egymáshoz és hiányzunk egymásnak. Azóta nem beszéltünk.
2017. júl. 27. 01:13
 1/2 DollarDog ***** válasza:
Mondjuk mi lenne ha ráirnál hogy szeretnél találkozni vele,és megbeszélni vele hogy neked ez mennyire rossz és nem lehetne e szó arról hogy újrakezdenétek? Ha azt mondja erre semmi esély akkor próbáld meg minél előbb elfelejteni! Ha pedig rábólint akkor meg szívesen az ötletet! :D
2017. júl. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Este odamegyek hozzá és kihívom.... :)
2017. júl. 27. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!