Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek egy fiúnál?

Figyelt kérdés
Szeretnék lépni egy srác felé, viszont nem tudom, hogy hogyan kéne, mivel ilyen még nem volt velem. Ő lenne az első barátom, és kissé félek attól, hogy visszautasít. Azt hozzáteszem, hogy látható rajta is az érdeklődés irántam. Leginkább a fiúk válaszára lennék kíváncsi, de bátran adhat választ bárki. Köszönöm. :)

2017. jún. 25. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem eleinte csak szemezgess vele s ha értelmes veszi majd a lapot. De ha bátrabb fajta vagy beszélgess vele. :-)

15L

2017. jún. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
90%
Mindenképpen négyszemközt tedd, hátha mások előtt nem vállalna fel vagy valami miatt nem úgy reagálni, mint amúgy. Szerintem egy "Nagyon tetszel nekem, nem járunk?" vagy valami konkrét kérdés megfelelne. Engem fiúként kimondottan irritál, ha valaki úgy lép velem kapcsolatba, hogy nem mondja el hogy mit szeretne tőlem.
2017. jún. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Stark2000 ***** válasza:
78%
Én erős kezdésnek érzem azt, amit a második válaszoló mondott, de mondjuk egy "szeretnélek megismerni" már jó pont.. :)
2017. jún. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
5%
Sehogy. Nem a te dolgod.
2017. jún. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%

Csak lazán kezdj el érdeklődni felőle :D kérdezz bátran tőle bármit ami éppen jön :) nyugodtan menj oda hozzá amikor csak szeretnéd és ne félj mert nincs vesztenivalód, a külvilággal meg ne foglalkozz

Sok sikert kívánok ;)

19/f

2017. jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj rá, szemezz vele, beszélges stb... venni fogja a lapot
2017. jún. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!