Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Írtok történeteket hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtok történeteket hogyan jöttetek össze a barátotokkal/barátnőtökkel?

Figyelt kérdés
Nem kell semmi extrémnek lennie, csak szeretek ilyeneket olvasni. Korotokat, nemeteket is írjátok légyszi. Felpontozok mindenkit aki ír.:)

2017. jún. 19. 10:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
10es vagyok: 1,5 éve vagyunk együtt, a találkozást a pénztárcánk szabja meg, d evan hogy minden hétvégén együtt vagyunk, vam hogy 2 hetente. Mindkettőnknek elsők vagyunk és én annyira örülök ennek, mert én mindig is erre vágytam régen..:)
2017. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
2x fb es egyszer felmentem anotalkra amikor beteg voltam xd mindig a lányok kezdemènyeznek mert nekem nincs nagyon kedvem:/
2017. jún. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
59%

2016.09.27-2016.10.02 :Erdei iskola💕


Éjszakai túrán párt kellett választani, ő rögtön odacuppant mellém mint egy kis pióca :3 megfogtam a kezét mert irgalmatlanul félek a sötétben... Másnap este véletlen meglöktem , és beverte a fejét az ajtóba... Szegény :D ... Ahogy hazaértünk onnan, Facebookon írt hogy van egy vallomása... És én rögtön mondtam neki hogy én már egy hónapja beléd szerettem... Azóta (lassan 10 hónapja) együtt vagyunk, és nagyon szeretem💜


Szeretlek cicu😍💟😍

2017. jún. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
91%

Idén médiatáborban ismerkedtünk össze. Egy csapatba kerültünk ahol több napon keresztül együtt kellett dolgoznunk. Jól elvoltunk, de az egyik este oda beszélgettem az egyik barátnőjével és szóba jött a barátnőm (aki akkor még nem volt a barátnőm.... legyen a neve Kinga). Szóval szóba jött kinga és azt mondta, hogy vigyázzak rá. Meglepet, mert bár küldtem jeleket, nem gondoltam volna, hogy viszonozza a Kinga. Egyik nap ki kellet menni a városba és kézenfogva mentünk. Az utolsó közös dolgozós napon elhívot moziba, de mindenkinek úgy híresztelte el, mintha én hívtam volna el. Amikor már haza fele tartotunk a táborból, a vonaton ülve melletem ült és nagyon latszódott rajta, higy meg akar csókolni. Másnap elmentünk a megbeszélt mozinkba és a film végén megcsókoltam. Onnan elmentünk sétálni. Mondta, hogy haza kell indulnia ezért elmentünk a metróhoz ahol (amíg meg nem jött a metró) csókoloztunk. Aztán megjött a metró és mondta, hogy adjak neki egy puszit. Én igazi puszira gondoltam, de ő be erőszakolta a nyelvét a számba....

Este beszéltem a barátnőjével és ő elmondta, hogy beszéltek és, hogy kinga szerint már járunk. Ezért ráírtam másnap és megbeszéltük, hogy járunk....

2017. júl. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Elso, ez de cuki <3

En a baratommal suliban talalkoztam, mert 8.-ban ugyanarra az elokeszitore jartunk. aztan megkerdezte, hogy van e kedvem egyutt is keszulni, termeszetesen volt:D

2017. aug. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!