Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Mi a véleményetek rólam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Na szóval, 15 éves fiú vagyok de lassan 16 leszek.

Bács-Kiskun megyében élek.

A személyiségemről: kissé visszahúzódó személyiség vagyok, nem vagyok annyira bőbeszédű, de szeretek kedves lenni a lányokkal, tudok tiszta szívből szeretni valamint hűséges is vagyok és időnként vicces is vagyok. Viszont néha türelmetlen vagyok, és nem vagyok eléggé magabiztos.

Külsőmről: A súlyom kissé az átlag fölött van, de nem annyira vészes. Sokan mondják hogy idősebbnek nézek ki a koromnál. Sima,majdnem hogy kopasz hajam van. Az arcom pedig átlagos. 186 cm vagyok.

Még egy pár dolog rólam: Kedvenc hobbijaim a foci és a biciklizés, valamint a haverokkal való hülyülés. 9.-es vagyok és informatika szakot tanulok. És falusi vagyok.

Kb, ennyi. Leginkább 14-18 éves lányok válaszára lennék kíváncsi. :D



2017. jún. 18. 20:32
 1/2 anonim válasza:
47%
15/L Az hogy falusi vagy mindent elárul.
2017. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elso: lol 😂

Amugy oke csak gaz ez a sok vagyok , vagyok, vagyok stb. vagyok. Hogy lehet amugy kopasz hajad?

2017. jún. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!