Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék fiú létemre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék fiú létemre kevésbé romantikus lenni? Mert ezt utálják a lányok. Szóval?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ilyen vagyok de nem tudtam még rá semmit kitalálni, hogy ezt elnyomjam magamban. Ráadásul ha kell egy lány, belezúgok akkor teljesen rácsavarodok, semmi más nem érdekel, teljesen hülye dolgokat csinálok olyankor amik nem vallanak rám. Vagy mondjuk romantikus filmeket nézek, olyan zenéket hallgatok van, hogy el is sírom magam akármilyen ciki. Persze ebből általában az említett lány semmit nem vesz észre mert amúgy iszonyatosan nehezen nyílok meg, eddig egy barátnőmnél vállaltam ezt így fel és szerinte túl sok voltam már a szeretetemmel. Meg pl nagyon szeretem nézni a lányt aki tetszik, van hogy csak úgy messziről követem ahogy jár-kel csak nézem ahogy sétállgat, igazgatja a haját ilyesmik.

De szeretném levetkőzni az ilyesmit mert ez egyik lánynak sem jön be, ráadásul felesleges mert úgysem fogom tudni normálisan kimutatni neki ha esetleg eljönne az ideje.


2017. jún. 13. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Senki kedvéért se nyomd el a személyiséged! Hidd el, hogy találsz majd egy olyan lányt, akinek pont egy olyan érzékeny és romantikus srác fog kelleni, mint amilyen te vagy.

Tudom miről beszélek, mert kb ugyan ez vagyok csak csajban😄

Túlgondoskodó, túlszerető.

Sokakat taszított ez a személyiségem és konkrétan a szemembe mondták, hogy nekik ez túl sok. Próbáltam elfolytani, de csak szakítás lett a vége. Szerencsére most találtam egy olyan srácot, akinek pont erre a töménytelen gondoskodásra/szeretetre van szüksége.

Hidd el, ha türelmes vagy és kitartóan keresel találsz egy olyan lányt, aki ezt fogja szeretni benned😊


18/L

2017. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Miből gondolod,hogy egyik lánynak sem tetszik? Nekem például nagyon is. Barátom is pont ilyen,és én kifejezetten imádom,hogy ilyen kis romantikus. Csak nem a megfelelő lányt találtad meg. De szerintem attól ne változz meg:) Nem gond ez,hidd el:)
2017. jún. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Engedd el. Mondjuk az a legfőbb hogy ne legyél túl féltékeny meg ne fojtsd meg.
2017. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos engem is ezért hagyott el a barátnőm.. Ő volt az első akinek megmutattam az igazi arcom és elmondása szerint puhány vagyok. Egyébként hozzá kell tenni izmos vagyok, határozott. De mivel én tényleg igazán tudok szeretni valakit puhány vagyok :D NEm tudsz kevésbé az lenni, csak ne nyilj meg nekik és kész
2017. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok a romantikus szappanopera :D de most komolyan ha te ilyen vagy akkor ne valtozz meg csak a csajok kedvükért... Add önmagad
2017. jún. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most komolyan irom azt amit fogok irni.

Ne változtasd meg magad senkiért sem. Én például szeretem ha valaki romantikus, mindig is olyan párról álmodtam. Szóval de vannak olyan lányok akik szeretik a romantikus fiúkat és ne változz meg mert nem tudhatod mikor toppan be az a lány aki így fogad el ahogy vagy. Mert így kell.

2017. jún. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok de azért válaszolok mert én is ilyen vagyok. Szerintem se változz meg senki kedvéért. Sokkal nehezebb így mintha átlagos lennél, de megéri, mert ha találsz egy hozzád illő lányt akkor biztos hogy az sokáig fog tartani. Én egy ilyen lányért küzdöttem, mert amikor megismertem rá is pont illett ez a leírás (még sosem volt komolyan barátnőm, de szeretnék) próbálkoztam is nála de nem nagyon viszonozta aztán ő eléggé megváltozott. Lehet hogy ez így túlzás de feladta az elveit. Eleinte kedves volt az ilyen fiúkkal és az értelmiségi társaságot kedvelte aztán most már inkább olyanoknál próbálkozik akik "azon" kívül semmit nem akarnak (akikkel mostanában lóg azok nem is akarnak tőle semmit csak hülyítik) Ezt a rövid és értelmetlen sztorit azért írtam le mert először én is megpróbáltam megváltozni, hogy hátha úgy kellek neki, de ez nem nagyon jött be azóta is nagyon szeretem de még mindig a menők közé akar tartozni, úgyhogy inkább távol maradok tőle. Azt akartam kihozni belőle hogy lehet hogy most pillanatnyilag ez egy hátránynak látszik, de nem az. Jobb ha nem küzdünk az érzéseink ellen mert abból csak szenvedés szokott lenni. Sok sikert különben hogy találj egy ilyen lányt
2017. jún. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

*imádják a lányok


khm..hülyevagy..khmm...

2017. jún. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!