Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van összefüggés közte és a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés közte és a fájdalmak között?

Figyelt kérdés
Tegnap este beszéltem egy fiúval aki iránt már régóta érzek valamit, szeretem. Minden nap beszélünk és már lassan ő is hiányolja ha nem írok neki. Ma viszont megvártam, hogy ő keressen. Egész nap vártam rá szinte, és eközben iszonyatosan fájt a fejem és a hasam valamint sírtam is. Amikor észrevettem, hogy írt hirtelen jobb kedvem lett és enyhült a fájdalom. Ezért szeretném megkérdezni, hogy szerintetek van valami összefüggés a két dolog között? Vagy ezek teljesen függetlenek egymástól?
2017. jún. 7. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószinű.
2017. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Valószínűleg csak azért, mert elterelődött a figyelmed a fájdalomról, főleg, ha a srác nagyon tetszik, akkor a fejfájás lesz az utolsó, amire gondolsz, ha vele beszélsz. Maximum még annyi, hogy a várakozásban felhúztad magad, valószínűleg rástresszeltél a "mi van ha"-kra, emiatt is lehetett rosszabb a fejfájásod, egyebek.
2017. jún. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!