Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók?

Figyelt kérdés
Igultatok?Jó volt?Tudtátok hogyan kell vagy csak jött magától?

2017. máj. 10. 22:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Izgultam picit de rájöttem hogy nincs miért... Elengedtem az idegességem és csak élveztem. Nagyrészt ösztönből jön az egész.
2017. máj. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Órákon keresztül csak ültünk egymással szemben és néztük egymást, már ránk is sötétedett, de ő annyira izgult, én meg lányként pláne nem kezdeményeztem... :D Aztán egyszer csak hopp megtörtént. Bár már régen volt és nem vagyunk már együtt, de életem egyik legszebb pillanata volt. Sokszor szeretném újra átélni.
2017. máj. 10. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Előző nap bevallottam neki, hogy szerelmes vagyok belé. Én gondoltam, hogy úgyse jövök be neki, viszont másnap, ahogy jöttem ki suliból, láttam, hogy ott van, odajött hozzám, beszélgettünk, majd megkérdezte, hogy hazakísérhet-e. Én persze rögtön rávágtam, hogy igen.

Épp egy fás részen mentünk; végig nyárfák: úgy nézett ki az egész hely, mintha havazott volna. Megálltunk, és megcsókolt.

Én nem izgultam, mert nem is számítottam rá, de meglepődtem.

Igen, jó volt. Én nem nagyon tudtam, hogy, hogy kell, viszont érdekes módon jött magától.


Pont egy éve történt, azóta is együtt :)

2017. máj. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pont két hete, jött magától... sajnos, nem volt valami jó, és így utólag rájöttem, hogy nem vagyok szerelmes a srácba, de ott és akkor szerintem mindenki érzi, hogy hogyan kell :)
2018. jan. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tavaly szeptemberben történt, azóta már nem vagyunk együtt. Éppen randiztunk (kb. 2 hete voltunk együtt) én támaszkodtam a falnál, ő pedig velem szemben volt. Átölelt szemből a derekamnál, én pedig a nyakára kulcsoltam a karom. Sokáig csak néztük egymást, aztán szem becsuk, és lassan megcsókolt. Életem egyik legszebb pillanata, nem adnám semmiért az a hihetetlenül béna, tapasztalatlan csókot. Csak jött magától, és én nem izgultam, egy kicsit sem. Amúgy sem nagyon szoktam vagy tudok, itt sem volt másképp. Az emlékét az sem rontja el hogy azóta szétmentünk decemberben, ő meg valószínűleg mindig utálni fog, pedig nem tettem ellene semmit. :)
2018. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!