Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy érezze, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy érezze, hogy tetszik nekem? Van még esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem és mostanában elég sokat beszéltünk suliban, hozzámért, elkaptuk egymás tekintetét. Azonban beismerem, hogy többnyire ő kezdeményezett. Viszont ma már nem igazán beszéltünk. Most esik le, hogy valószínűleg azért nem beszéltünk, mert egyfajta megerősítést várt tőlem, hogy én is kezdeményezzek. Holnap egy társaságban leszünk egész este, plusz ott is alszunk. Még nem reménytelen a dolog? Az lenne a jó ha sokat vele lennék? Előre is köszönöm a válaszokat :) 17/f

2017. máj. 5. 22:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


MIndenképpen mutasd vissza, hogy kedveled!

Ha látja hogy laza és kedves vagy vele akkor mégjobban fog kedvelni.

És figyi ha modtál valami dolgot ami egyáltalán nem vicces, de röhög rajta akkor nyert ügyed van!

Kérdezz vissza tőle dolgokat ha mesél és légy figyelmes.Imádjuk ha figyelnek ránk.

Add önmagad és lógj vele sokat.

Sok sikert!

2017. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!