Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk szerintetek hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk szerintetek hogyan hordja a haját egy lány? Hogy tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Adott egy hosszú, barna, hullámos hajú lány. Nektek inkább az tetszik ha kiengedve hordja, vagy feltűzi lófarokba/kontyba, esetleg hullámcsattal eltűzi?

Kort is írjatok ha lehet!

16/L


2017. máj. 5. 10:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Van, akinek pl. egyáltalán nem áll jól a felkötött haj. Na meg ízlések és pofonok, nekem mondjuk nem jön be sem a göndör, sem a hullámos haj, másnak meg lehet, hogy pont ez a gyengéje.
2017. máj. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kiengedve a legszebb szerintem ,és szép a hullámos haj nekem bejön

25

2017. máj. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Egyértelműen kiengedve. És minél hosszabb, annál szebb. Nekem nincsen bajom se a göndörrel, se a hullámossal, se az egyenessel. A lényeg, hogy ki legyen engedve:)

17/F

2017. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ne legyen összefogva :D
2017. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Változatosan.

Az nem tetszik, ha mindig össze van fogva. Mert akkor minek van hosszú haja?

De az sem tetszik, ha mindig csak úgy lóg. Tetszenek a fonások és a feltűzött haj is nagyon szép egy-egy alkalomra.

2017. máj. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
55%
A haj teljesen mindegy, de a bugyit úgy szeretjük ha a földön van.
2017. máj. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kiengedve ^^
2017. máj. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Előttem szólok, ti betegek vagytok, 51 ??? Ba-zdmeg....


Nekem is kiengedve tetszik :)

Van egy két lány akinek jól áll a rövid haj, de ritka :)

2017. máj. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem úgy hordd, ahogy neked tetszik. Nem az számít, hogy kinek milyen tetszik, hanem a te véleményed, ahogy te érzed jól magadat. Ha pedig magabiztos vagy, akármilyen hajjal, akkor az minden fiúnak tetszeni fog. Még ha azt is mondja, hogy neki pl. csak a hosszú hajú lányok tetszenek, de neked rövid, ha ezt magabiztosan viseled, akkor az alapból bejövős. Arról nem beszélve, hogy jól mondja az első, nem mindenkinek áll jól egyfajta dolog. Szóval ne félj azt viselni, ami NEKED tetszik.

Aki meg egy haj vagy akármi más miatt nem akar veled lenni, hát maradjunk annyiba, hogy az annyit is ér. :D

Még fiatal vagy, és tudom, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de fontos, hogy ezt tudd.


Üdv, egy fiú ;)

2017. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
szerintem is úgy hordd ahogy neked tetszik, bár nekem pl kiengedve tetszik a legjobban :)
2017. máj. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!