Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan közöljem egy csendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem egy csendes fiúval, hogy tetszik?

Figyelt kérdés

Minden nap beszélgetük messengeren éjfélekig, de élőben csak ritkán pár szót.Szeretnék élőben is többet, de nem merek igazán odamenni, annak ellenére, hogy én meg inkább hangosabb típusú lány vagyok. Egyszer azt mondta, mikor rákérdeztem, hogy kínosan érezné magát élőben. Ez azért van mert fél, vagy zavarban lenne?

Meg a barátnőim mondják, hogy sokszor látják, hogy engem néz, én is rajtakaptam már párszor.

Nagyon sok teljesen egyértelmű jelet küldtem már felé, el nem hiszem, hogy nem jött még rá, hogy tetszik, de közölni is szeretném vele. Csak félek, hogy esetleg utána megijedne és nem beszélnénk többé.


2017. máj. 4. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki őszintén mit érzel.Amit leírtál róla azt látom hogy bejössz neki de valószínűleg akkor nem mer lépni...
2017. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!