Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hagyjam őt békén?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam őt békén?

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást a sráccal, de kb olyan szinten, hogy ő tudja a nevem, meg pár dolgot ugyanis régebben egy szakkör miatt sok idő töltöttünk együtt. Akkor még egyáltalán nem gondoltam hogy bejön, de márciusban teljesen beleszerettem, pont mikor véget ért a szakkör. Így már csak a folyosón láthatjuk egymást ugyanis eggyel alattam jár. Eleinte úgy vettem észre hogy kedvel engem, mikor odamentem hozzá kedves volt. Aztán egyszer csak bunkó lett, mikor egyszer beszéltem vele. Vagy inkább csak próbáltam, nem mutatott túl sok érdeklődést. Pár héttel ezután is próbálkoztam és megint bunkó volt... De néha meg olyan kedves. Viszont, mikor ma köszöntem neki rám se hederített. Olyan kínos volt. Az egész szituáció úgy néz ki, hogy én kb koslatok utána, mindent tudok róla, oda megyek ahova ő, ő meg már emiatt biztos rájött a dologra és hülyének néz. Ő meg semmi érdeklődést nem mutat. Jóvá próbáljam ezt tenni egyáltalán? Próbálkozzak még? Vagy mit csináljak? Hagyjam őt?

2017. ápr. 20. 16:57
 1/1 anonim válasza:
Egyértelműen hagyd békén! A viselkedése alapján nm kíváncsi rád.
2017. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!