Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, már egy jó ideje ismerjük egymást. Sokszor beszélgetünk mikor talalálkozunk a baráti társaságunkkal vagyunk. Kettesben még sosem voltunk. Fb-on mostmár minden nap beszélünk. De egyre több olyan furcsaságot vettem észre magamon.

Egyre többször keresem én is.

Mindig csak rá gondolok.

Mindig nézem mikor van fent.

És hasonlók... szerelmes vagyok?

(16/L)



2017. ápr. 18. 17:14
 1/3 Csucsu007 ***** válasza:
Szerintem csak vonz.
2017. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha meglátod akkor szoktak pillangók repdesni a hasadba? :) mert ha igen akkor lehetséges hogy szerelmes vagy belé.
2017. ápr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vele kettesben beszélgetni, például az otthona felé vezető úton, vagy hívd meg egy italra az iskolai büfére (ha van). Vagy vigyél valami kisebb édességet és beszéljetek felette.
2017. ápr. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!