Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátnőmnek ezügyben?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek tetszik (vagy talán már szerelmes is belé, nem tudom pontosan) egy nála sokkal idősebb férfi, akinek ráadásul családja van. A múltkor megkérdezte tőlem, hogy tudnék-e neki segíteni valahogy "elűzni" ezt az érzést. Nem tudom, mégis mit lehetne tenni ilyen helyzetben. Gondoltam arra, hogy talán el kéne kerülnie, vagy valami ilyesmi. De őszintén megmondom, nincs más hasznosabb ötletem. Szerintetek mit javasoljak neki?

2017. ápr. 15. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Keress neki pasit, de ne 35 éves családapát.
2017. ápr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

HCX válaszadó:

Nem rossz ötlet. Majd elhívom valahova, hátha megismer egy hozzáillőt. :)

2017. ápr. 15. 23:59
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Én meg azt mondom hiaba kérte, ne szolj bele!

Ha örül, örülj vele. Ha összetörik a szive, tartsd oda a vallad legyen hol kisirnia magat.

Tapasztalnia kell. Meg kell oldania maga. Az élet nem habostorta, de ebbe is bele kell kostolnia. Igazan a rossz dolgokbol lehet tanulni.

A többit inkabb priviben. Meg fogod érteni.

2017. ápr. 16. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


Igenám, de ne egy családapán keresztül tanuljon...

2017. ápr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az életben HCX ezek is előfirdulnak. Ezt is meg kell tanulnia. Ne szüklatokörüen nézd.

Amig meg nem halunk az élet örök tanulas!

2017. ápr. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hogyha megismer egy hozzávaló, fiatalabb srácot,akibe majd szerelmes lesz,csak fejét fogva gondol vissza erre a férfira.😀
2017. ápr. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!