Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik de nem akarok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de nem akarok kozejuk allni. De mert nez mindig?

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es 9.-es es vagy srac a suliba aki tetszik nekem es o ram irt regen facebookon es beszelgettunk... evfolyam tarsak vagyunk es amikor megyek ki az udvarra akkor mindig nez meg ha ulok velem szembe ul es ha jovok be mindig koszon de ugy hogy a szembe nez teljesen,de van baratnoje es nem akarok kozejuk allni. de mindig ra gondolok es ugymond "hianyzik" ha nem latom... mindig zavarbahoz amikor nez... mit tegyek?? SOS

2017. ápr. 9. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele...
2017. ápr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Huh... én 5 honapja lettem 17 és 11be járok:D
2017. ápr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!