Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha szerelmes vagyok egy lányba, de nem nagyon ismerjük egymást?

Figyelt kérdés
Meg szeretném ismerni, de még nem voltam szerelmes.Egy iskolába járunk, de csak egy órám van vele egész héten.
2017. márc. 19. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
beszélgess vele, teremts gyakran szemkontaktust, mosolyogj rá, ilyenek.
2017. márc. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig is néztem a szemébe, de megpróbálom, ahogy a beszélgetést is, de nem tudom. Csak nézzek a szemébe, és ha rámnéz?
2017. márc. 19. 17:43
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem próbálj köszönőviszonyt teremteni vele, évfolyamtársak vagytok?
2017. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ha rádnéz mosolyogj neki. az szívből jön, és sok mindent elmond. ha visszamosolyog, az jó jel. lehet hogy el is pirul. ha vár valahol állj mellé és kérdezz valamit, milyen volt az óra, múlt óra gáz volt, egyszerűen csak indíts beszélgetést. érezni fogod hogy mi a helyzet. ha rendszeresen rád néz, mosolyog rád, vagy akár ő maga jön hozzád beszélgetni, akkor már lassan el is hívhatod iskola után kávézni vagy fagyizni valahova.
2017. márc. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2017. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!