Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit éreznétek a helyében?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreznétek a helyében?

Figyelt kérdés

Van egy fiu osztalytarsam szerintem mar nagyon regota tetszek neki tobbszor is kozolte velem hogy szep vagyok jo csaj vagyok stb stb..

viszont nekem ő nem tetszik, csak baratkent nezek ra , nem tudnam elkepzelni magam melle. Szoktam vele viccelodni hulyeskedni meg o is velem de meg igy se tetszik:D meg egyszer kerdezte tolem a legjobb baratja, hogy ossze jonnek-e vele hat eleg levagos hogy akkor szoktak rolam beszelni legalabbis voltam mar tema es ezis felmerult. parszor elkepzeltem mar hogy mi egyutt de sehogyse jott ki az a lepes a fejembe hogy hogyan meg miert meg ha egyaltalan nemis tetszik nekem akkor mert bantsam meg a vegen mert neki lesz rossz akkor ha szakitok vele.. nem szeretnem elrontani ezt a kis baratsagot. De, mult heten pokereztunk az iskolaban es hat az utolso menetnek az volt a tetje hogy aki nyer az kerhet 1 dolgot .. hat o egy csokot kert de hogy is mondjam.... nagyon nem tud !!!😂😂😂 a fogunk is osszekoccant nagyon ciki volt😂 elhuztam a fejem aztan elkoszontem.tole es jottem haza. Aznap este rám irt es azt kerdezte hogy miert huztam el a fejem meg azt mondta bocs hogy osszekoccantunk csak megszokta hogy ő szokott lenni jobb oldalt (ebbe az a vicces ő volt jobb oldalt XD) es hat mentegetozott mondtam neki hogy hát nem volt jó:D látta de nem irt:D elszurtam nem kellett volna neki ezt mondani? Szeretek vele beszelgetni a suliban meg minden nem szerettem volna elrontani, majd csutortokon kiderulnek a dolgok. Szamotokra ciki lenne ? Torodnetek vele hogy volt egy kis incidens a varva vart pillanatban?:D 18/L


2017. márc. 13. 21:49
 1/3 Szerelmesvagyokegylá válasza:
Nekem is tettszik egy nagyon szép lány csak nálam az a baki hogy van a lánynak barátja szerintem jöjj össze a gyerekkel hidd el jobb ugy én is összejöhettem volna a csajjal
2017. márc. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ilyen beszólással totál le tudod rombolni egy fiú egóját, önbizalmát. Én sem írnék neked vissza a helyében. Többé nem.

(18L)

2017. márc. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Őszinte voltál.

Ne húzd tovább, ha próbálkozna mondd meg neki, hogy csak barátkènt tekintesz rá.

Ne táplálj hiúremènyeket felè.

2017. márc. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!