Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ha egy szimpi fiú kedves velem akkor ne "szeressek bele" rögtön?

Figyelt kérdés

Mindig a legrosszabb emberekbe szeretek bele, tényleg. És ha egy fiú montja hogy szép vagyok, célozgat hogy lefeküdne velem, vagy ilyesmi akkor mindig vagy túl gondolom. És ha kedves velem félreérthető dolgokat csinál akkor azonnal félre értem (olyanokat is amit más talán nem). Majd tuti ha tetszik nekem külsőre is esetleg ilyeneket csinál vagy kedves akkor azonnal bele tudok szeretni. Talán még úgy is ha egy jó napot töltök vele, vagy egy jót beszélgetek velem mindig fb-on.

Mit tegyek hogy ez ne így legyen?

A fiúk ha ezt elmondom nekik általában vissza utasítanak, amitől rögtön "kiszeretek" belőlük esetleg elkezdem őket utálni is. És biztosan az után vagy nem lesz semmilyen kapcsolat köztünk vagy még nem is fogunk többet beszélni..

Mit tanácsolnàtok erre?

17L


2017. márc. 5. 18:26
 1/2 anonim válasza:
A szerelem majd jön magától,ne siettesd.
2017. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Várd meg, hátha tesz egy lépést! Ismerkedj vele többet, hívd el egy közös programba, és tapasztald ki a gyenge pontjait. Egy idő után már tudni fogod minden gondolatát is!:)
2017. máj. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!