Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok belé, lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok belé, lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
A külsője nem igazán fog meg, de a belsője nagyon hatásos. Jó humorú, kedves, udvarias :) Azt vettem észre, hogy az utóbbi időben megtetszett nekem. Amikor az iskolában látom megtudnék veszni, de itthon kicsit mintha közömbös lenne, de már egyre többet gondolok rá. Ez szerelem? Mostanában próbálok jobban mosolyogni, hogy ne mindig az álmos fejem látszódjon reggelente :D Tesin nagyon szerettem volna rámosolyogni, de annyira zavarban voltam, hogy nem ment. Ő is szokott mosolyogni, de nem bámul feltűnően. (Én sem őt, jól titkolom mindenki előtt, hogy tetszik :) ) De lehet, hogy egy osztálytársam tetszik neki, mert megkérdezte tőle, hogy: Egyébként mit akarsz tőlem? (A lány elég durván nyomult rá) Jobban figyelek a külsőmre, a mosolygást már említettem. Facebookon nem szoktunk beszélgetni, meg eleve a suliban sem, mert a haverjaival lóg, de néha váltunk pár szót. Mi folyik itt, nem tudok már mit csinálni. Bárcsak ki tudnám kapcsolni egy kicsit az agyamat, hogy ne rá gondoljak.
2017. márc. 3. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha sokat néz és rádmosolyog akkor lehet bejösz neki és lehet hogy előbb utóbb kialakul köztetek valami :)
2017. márc. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!