Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fura, ha valaki meg 16 evesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha valaki meg 16 evesen nem volt meg szerelmes?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Erre várni kell, nem lehet siettetni. Én se voltam még.

18/L

2017. febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura hogy idegállapotba vagyok xD?
2017. febr. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 miert? o.o
2017. febr. 25. 19:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én még 21 évesen se voltam...
2017. febr. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Az a fura, ha valaki 16 évesen még szűz:D Egyébként egyáltalán nem baj. Mindennek eljön a maga ideje.
2017. márc. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nereida3 válasza:
Majd leszel, ne aggódj! Meg hát mi is a szerelem? Először becsap a vágy, de valójában vágy, tisztelet, elfogadás, összhang, elengedés. Van, aki rájön, mikor tényleg szerelmes lesz, hogy addig még nem is volt. Türelem. Akkor jön el, ha nem görcsölsz rajta. Ne megfelelni akarj! 33/N
2017. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fruttybaba válasza:
Szia! Egyaltalan semmi problema nincs azzal ha meg nem voltal szerelmes. Hidd el el jon az akiert majd a csillagokat is lehoznad ! Kitudjaa lehet meg ebben az evben :p
2017. márc. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Barmi megtortenhet meg!

Koszonom a valaszokat :)

2017. márc. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!