Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek domináns egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krampusz77 kérdése:

Hogyan legyek domináns egy lány szemében?

Figyelt kérdés

Sziasztok 17éves fiú vagyok.Mit kéne tennem ahhoz hogy domináns hím legyek egy lány szemében?Hogy annak lásson,érezze magát biztonságban velem?

Milyen tulajdonságokat kéne megtanulnom vagy leszoknom róluk ennek érdekében?



2017. jan. 25. 17:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább talán a mozgásoddal. Sok ilyen visszahúzódó srác úgy mozog lányok körül, mint egy fagyott fadarab. Ezt ne csináld. Önbizalom, és merj hozzáérni. 18/f
2017. jan. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tehát egyenes magabiztos járás pl?
2017. jan. 25. 17:25
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne káromkodj, főleg nő előtt ne, légy kicsit pimasz vagy kötekedő, de nem tajparaszt, gondolg meg kétszet mielőtt valamit kimondasz, felesleges romboló kritikát ne mondj másokra, húzd ki magad, sportolj és izmosodj.
2017. jan. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. jan. 25. 17:26
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézzd meg a felhők felett 3 méterrel -t es fogod tudni.. 😂😂
2017. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös szerinted az a megoldás, hogy egy lányt csúfságnak szólítunk? :D az csak egy film :D
2017. jan. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Hát, erre születni kell szerintem... Határozottság kérdése. Nem lehet megjátszani hosszú távon.
2017. jan. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a Felhők fölött helyett a Szürke ötven árnyalatát ajánlom. Ha Mr. Grey lépéseit követed, biztosan domináns leszel a csaj szemében.
2017. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb a felhők felett 3 méterrel.... Igen csufsagnak szólította es be is jott a csajnak.. Tehat működött de ehhez helyesnek is kell lenni.. Meg hat hany olyan van h a lany sir egy fiu utan aki ot porig alázza... Szerintem a szürke ötvenet melozzuk... Mr.Grey egy obszcen gatlasos hulye aki azt hiszi h minden nővel csak b_szh_t nem értékeli a szerelmet.. Aki rola vesz példát az egy s_gfej.. Nem minden nőnek tetszik az ha büntetik oket ha rosszak.. Ha nem érhetnek hozza a pasihoz engedély nelkul.. Grey egy beteg ember azert lett olyan amilyen.. De Hugo viszont mas.. O értékeli a szerelmet nem erőltette ra a sze_et a lányra.. Es valjuk be neki mar a kisugárzása is olyan h le esik a lányok bugyija... De valójában igaz h a dominancia MR.greyben testesul meg.. De az beteges es nagyon keves embernek tetszik.. Hugotol lehet elcsenni par trükköt a lányok téren..
2017. jan. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Előző: fura hogy a szürke 50-et átlátod, hogy szar, de attól nem tudsz elvonatkoztatni, hogy a másik is csak egy film, és a forgatókönyvet megírták, és azért jött be a csajnak:)


A lányok többsége nem vevő erre a puás szarra. Akinél ez működik, az annyit is ér.


Aki szerint a határozottságra születni kell, és a többi max megjátszani tudja:


Óriásit tévedsz, és pszichológusok, tanítók, szent emberek százezreinek munkáját vitatod el ezzel a kijelentéssel, hogy az önbizalomhiányos ember nem tanulhat meg bízni magában.

2017. márc. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!