Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 11 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 11 éves lány vagyok de szerelmes vagyok! VTudom jönnek majd: jajj de hülye vagy! Inkább tanulj. De mit tegyek?

Figyelt kérdés

#szerelem #ne sértsetek
2017. jan. 16. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. jan. 16. 18:57
 12/14 A kérdező kommentje:
mit tegyek? köszönöm a válaszokat és tudom nagyon fiatal vagyok de ha ránézek.. (tudom elcsort szöveg) de tényleg c:
2017. jan. 16. 19:24
 13/14 anonim válasza:
Figyelj, egyáltalán nem akarlak elszomorítani, de én 13 vagyok (13/L), és az osztálytársaim még az eggyel alattunk járókkal se nagyon foglalkoznak, inkább a nagyobbakat kerülgetik. Amúgy egy jó tanács: a 13 éves fiúk g*cire idióták és a lányokkal kapcsolatban nem érdekli őket sok minden azon kívül, hogy fogdossák a lányokat (főleg azokat, akiken nincs is mit fogni, de úgy viselkednek mint egy r*bi) meg hasonlók, úgyhogy szerintem nem nagyon éri meg foglalkozni velük. Persze ha ő is szeret, és tudtok normálisan beszélni, akkor egészen más a helyzet. Úgyhogy azért sok sikert!;-)
2017. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
köszönöm :)megfogadom ;)
2017. jan. 17. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!