Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?! Elmondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?! Elmondjam neki vagy ne?!

Figyelt kérdés
Volt egy hosszabb kapcsolatom (3 évig tartott) nemrég szakítottunk, 1 hete. Ma amikor mentem munkába, elájultam az utcán, kórházba vittek. Ott kiderült, hogy gyerekem lesz. Elmondjam a volt barátomnak vagy ne?! Most vagyok 19 éves. Szerintetek megtartsam a gyereket? (egyébként nem tudom, hogy lehetek terhes, mert mindig védekeztünk).
2017. jan. 11. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Az apának joga van tudni a gyerekéről, valamint együtt kell döntenetek a sorsáról.
2017. jan. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A magzat él, joga van az élethez, én teljes mértékben abortusz ellenes vagyok. Rengeteg lehetőség van.

-Felneveled

-Felneveli a barátod

-Közösen nevelitek láthatósági joggal, ha nem vagytok párkapcsolatban

-Egy olyan család neveli fel, aki gyereket szeretne, de nekik sajnos nem lehetséges orvosi okokból (meddőség stb.) miatt.

2017. jan. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még gondolkodom rajta, de még nem döntöttem. Egyébként csak azért szakítottunk, mert ő 70 km-re lakik tőlem, és nem nagyon tudunk találkozni, hetente 1x max.
2017. jan. 11. 19:38
 4/7 anonim ***** válasza:

A szex felelősség, bizonyára tudtátok, hogy a védekezés nem 100%-os soha, vállalni kell egy esetleges terhességet, és nem menekülni csak mert neked úgy könnyebb, hogy megölöd a magzatot.

Ez egy picit olyan, hogy a tanárom szerint rossz vagyok matekből, én pedig úgy próbálom elkerülni az általa adott rossz jegyet, hogy megölöm, ahelyett, hogy mondjuk megoldanám a házit és fejlődni próbálnék.

2017. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem mindenképp informáld. Azért ez nem kis dolog... egy leendő gyermek életéről van szó.

Viszont én úgy gondolom, hogy 19 évesen nem élted még ki magad - ami teljesen normális persze - így egy gyermekkel lekötni magad... ahhoz kell erő, kitartás.

A másik verzióhoz kell lélekerő, s örökre veled marad a tudat, hogy egy ártatlan életnek nem adtál esélyt.

Akárhogy döntesz, senkinek semmi joga ahhoz, hogy szemedre vesse. Te életed, te döntesz.

Minden jót! (Hallgass a szívedre!) :)


F/23

2017. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azta ez tök jó kamu, kár hogy a híradó már lement és igen ilyet betennének belé, még ha nem is engedélyeznéd, szóval érdekes fantáziád van, vagy 1 fős faluban élsz, ahol mindenki te vagy.
2017. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, felhívtam és elmondtam neki, átjön hozzám most, hogy megbeszéljük.. utolsó válaszoló, nem értem, mire célzol? sajnos a kérdés komoly, ezért fordultam ide, hogy tapasztaltabb emberek adjanak tanácsot.
2017. jan. 11. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!