Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Nagyon tetszik egy fiu, mit tegyek? 12/L?
Nagyon tetszik nekem az egyik osztálytársam. Nagyon aranyos fiu. szinte ő az egyetlen akivel normálisan el tudok beszélgetni. Nagyon ugy érzem hogy tetszek neki de azért félek neki bevallani. Órákon mindig bámul, és ha odanézek akkor direkt elfordul(pedik nem eszem meg azért ha bámul). Mimdig kihív a buszmegállóba (én persze mindig kimegyek ha hív)és én igy mondig lekésem a buszom amivel mennék haza, és gyalogolhatok hazáig de ez engem nem erdekel. Mondig kérdez rolam valamit pl.hogy mi a kedven szinem ,csokim... Mindketten 12 évesek vagyunk,
tudom kicsit fiatal vagyok de azért én ugy gondolom hogy ugyan ugy jár az én korosztályomnak is a szerelem mint a hoszon,hatminc,nagyven éveseknek.(sajátvélemény)
Szerelem, na igen :D
Saját tapasztalatból mondom, nem valószínű. Ennyi idős voltam pont, egyfolytában keresett szünetben, mindig velem volt stb... többi hülyeség, aztán mikor bevallottam neki, Ő nem így érzett. Ez nem szerelem, hidd el, ha nem, az nem a világ vége, de azért szurkolok.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!