Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csók? Hány évesen? Utána...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első csók? Hány évesen? Utána összejöttetek? (ha még nem voltatok együtt) Ki kezdeményezett? Sima volt az első vagy nyelves?

Figyelt kérdés

Nektek milyen volt?

Hány éves korotokban?

Együtt voltatok utána/előtte a fiúval?

Ki kezdeményezett?

Az első sima vagy nyelves?


2017. jan. 1. 19:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
18 voltam, nyelves volt, jó is volt meg nem is, 2 nap múlva kijelentette, hogy nem érez semmit és csak azért csókolt meg, hátha mégis
2017. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
93%
Még nem történt ilyen. 20/F
2017. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Nektek milyen volt? Furcsa.

Hány éves korotokban? 14.

Együtt voltatok utána/előtte a fiúval? Nem. (Haverok vagyunk azóta is, poénból volt)

Ki kezdeményezett? Én.

Az első sima vagy nyelves? Sima.

2017. jan. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó volt :3

14 éves voltam, barátnőmmel pár napja voltunk együtt

Leginkább ő kezdeményezett, de kölcsönös volt.

A legelső sima, de rögtön utána követte jópár nyelves

2017. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam és életem szerelmével csókolóztam először. Ő 16 volt és szintén szerelmes volt belém. De nem jöttünk össze, mert úgy éreztük, hogy kicsik vagyunk még ehhez (főleg én!). Aztán amikor 17 lettem, újra találkoztunk, de csak azért, hogy átadjon pár gitár kottát. Végül, ott ragadtam nála egy jó 5-6 órára. Így vele volt életem második első csókja. Ezt úgy kell érteni, hogy egész életemben csak vele csókolóztam, senki mással. Nyelves csók volt az első is és az azt követő többi is. A "második első csók" után összejöttünk. Azóta a mennyasszonya vagyok. Ennek már 5 éve. :)
2017. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy-két embernek olyan romantikus a sztorija, hogy kicsit féltékeny is vagyok, hogy az enyém ilyen rossz volt...

Tizennégy éves voltam, a Balaton parton, az egyik legjobb barátommal történt. Ivott, beindult, rám mozdult, megcsókolt. De rémes volt, nem is igazán volt csók, szinte ledugta a nyelvét a torkomon, én meg mint az őrült húzódtam is el, pattantam fel, és indultam haza. Egyrészt a kis romantikus lelkem nem bírta, hogy ilyen volt az első csókja, másrészt akkori barátaink is így jöttek össze, pillanat hevében csókolóztak, másnap megbeszélték és együtt voltak. Én meg berezeltem, nagyon éretlen voltam, egy kislány, és magamnak se mertem bevallani, de féltem egy kapcsolattól. Az is közre játszhatott még, hogy nagyon önbizalom hiányos voltam, el se tudtam volna képzelni, hogy tényleg tetszhetek neki. Szóval feldúltságomban közöltem a sráccal, hogy többé ne is beszéljünk. Bizony! Persze ez nem ment sokáig, mert a közös társaság miatt folyton együtt voltunk és furcsa volt az egész. De ahhoz elég volt, hogy teljesen, örökre megöljön egy barátságot. Sosem tudom már meg mi volt, akkor az ő fejében. Aztán a társaság megszakadt, két évig nem is láttam, most pár éve megint össze kerültünk a barátaink miatt, de képtelen vagyok elengedni magam mellette, és sosem kapom már vissza a barátomat, aki akkor volt. Egyszerre idegen és egy nagyon fontos személy számomra, akire még mindig úgy emlékszem, mint amilyen hat évvel ezelőtt volt, mert a mostaninak csak a töredékét ismerhetem.

2017. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Idén szilveszterkor történt.Sogorom leitatott :D

14 évések vagyunk

Nem jöttünk össze

3 perc beszélgetés után megcsókoltam

Volt sima is meg nyelves is :D ( 7x csókolóztunk)

Amugy ez volt a beszélgetés köztünk:

én-Van barátnőd?

ő-Nincs.

én-Csókolóztál már?

ő-Nem.

én-És akarsz?

ő-Igen.

és megcsókoltam :D :D

2017. jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nem volt jó, mert nem bírom a nyelves csókot.

26

Igen.

A lány.

Sajnos nyelves.


44F

2017. jan. 8. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet lefele és felfele százalékolni a választ? ez így kb olyan mintha jobban tudnád az életét.
2017. jan. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nagyon nagyon szuper volt. Már két éve kerülgettük egymást a sráccal, sokszor találkoztunk, de nem mert lépni. Ezért én hoztam fel a témát, megbeszéltük, hogy oké, akkor mostantól járunk. Legalább két év alatt kiismertem annyira hogy tudjam, biztosan szeretem, és nem ismeretlenül megyek bele egy kapcsolatba.

Aztán este hazakísért (náluk voltunk előtte), és a kapunknál megkérdezte, hogy ha már így járunk, akkor meg kéne hogy csókoljon, ugye?😂

Hát persze.

Erre megcsókolt, egy sima puha szájra puszi volt, de el se tavolodtunk egymástól, mert lett belőle még egy, meg még egy, aztán nyálasabb lett, nyelvesebb lett, és kb negyed óra után már nagyon benne voltunk😂 nagyon romantikus volt, emlékezetes marad nekem örökre.


16 voltunk (és vagyunk) mind a ketten.

2018. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!