Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kialakuló szerelemből lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kialakuló szerelemből lehet barátság?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel megismerkedtünk és kicsit elkezdtünk közeledni egymáshoz. De még így minden tettleges dolog előtt megbeszéltük, hogy értékes a kapcsolatunk, és egy barátság sokkal többet jelentene mindkettőnknek. Az én részemről vannak a barátságnál mélyebb érzéseim is még. Hogyan tudnám kicsit lazítani az érzéseimet? Soha nem tenném tönkre a viszonyunkat egy kapcsolattal,ami egyébként is a korunk miatt véget érne idővel.


17/F


2017. jan. 1. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a legjobb egy kapcsolat, ha közben legjobb barátok is a felek. Soha nem értettem, ez a kettő miért zárja ki egymást néhány embernél.
2017. jan. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt már ilyen. Alakult valami, de vegul abban maradtunk, hogy legyünk inkább bartatok. Egy ideig nem nagyon beszéltünk, csak köszüntünk egymasnak és néhány szot beszeltünk, aztán fokozatosan egyre jobb barátok lettünk. (Elnézést az esetleges elgepelésekért, a tabletem billentyűzete önálló életre kelt...)
2017. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mentek a zöld kezek.
2017. jan. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!