Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerelmes vagyok egy lányba, aki nagyon kedves, intelligens. Angolon egy csoportba járunk. Csak az a baj, hogy nem merem megszólítani. Facebookon bejelöltem, hátha visszajelöl és akkor közelebb tudnék hozzá kerülni. Csak annyi a gond, hogy nem jelölt vissza, pedig bejelöltem már egy hete... Szerintetek lehet, h tudja és ezért nem jelöl vissza? :(

2016. dec. 29. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Egymással szoktatok beszélgetni?

Szerintem be fog jelölni,csak egy kicsit cukkol.

2016. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Akkor iskolába odamész beszélgetni hozzá közbe majd említed neki hogy jelöljön vissza. :D
2016. dec. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, valószínűleg észre sem vett.. Ha nem beszélsz vele, akkor nem is fog.
2016. dec. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ha már egy hete bejelölted, azóta szinte biztos hogy látta és vagy nem tudja ki vagy vagy nem is akar vissza jelölni.Én sem szoktam visszajelölni aki nem szimpi, vagy nem ismerem hiába iskolatárs.Azért sok sikert neked.
2016. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszat! 4-es neked kulon koszonet nagyon jol leirtad amit gondoltal. 😀
2016. dec. 29. 21:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!