Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért azok a dolgok aladályozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért azok a dolgok aladályoznak es tettek tönkre amelyeket a legjobban szeretek? 😭😭😭

Figyelt kérdés

Szívesen kimozdulnék néha ha lenne egy csajom, de így elmenni bulizni nem fogok és nem is tudok, mert ott csak az egyéjszakás kalandok várnának amire nem vagyok képes.


De így ülök itthon, álmodozok egy olyan csajról mint Gwen Stefani akiről már azt hittem a Truth című számát nekem írta mert a képzelgéseim odáig fajultak bizony.


A legjobb haveromnak megy, felszed topmodelleket és bíztat engem is.

De mivan ha egyáltalán nem megy????


Meg nem is akarom?

Nekem teljesen más elképzelésem volt a nőkről, azt hittem mások is azokat az erényeket értékelik bennük mint én.

A kezüket, a finom részeiket.

Elképzeltem százszor és meg vagy ezerszer.

Az ahogyan kint áll egy nekem szánt teremtés egy hűvős reggelen a tengerparti nyaraló tornácán és én mögé bújnék.

Hallanám ahogy vacognak a fogai és végigneznénk ahogy felkel a nap amíg a többiek alszanak.

Nekem ez jelentene mindent, hogy az érzelmeink közösek.

Olyanok lennénk mint egy ket szálból font fonál amelyet elmos az első hullám vagy ezer vihar ver szét de kitartanánk megis.


De ez, hogy elmegyek és ismerkedés néven ágyba viszem nem fog működni.

Hogy leitatom és mint egy kígyónyelvű körbetekerem hamis szavakkal, hogy aztán a mérgemet beléönthessem.


Nekem ez irreálisan gyors. Járni egy csajjal pár hónapot aztán mással látni mert megunta a főztömet.


Nem vagyok egy okos ember, mégha zseninek is tartanak de annyit tudok, hogy mi a szerelem és akarom.

De már nem hiszem, hogy letezik mert nem ugy tűnik.


Mert amikor ilyenekről beszélek mintha senki se ertené csak azok akik már túl vannak a fiatalkor kalandjain.


A lányoknál ez nem nyerő duma tudom én.

Ilyenkor mindenki rövid és izgibb dolgokban gondolkodik és nem is baj.

Így normális.


De én cseppet se vagyok normális.

Mert ha nincs érzelem még egy csók se lesz, nemhogy más, pedig azért férfiből vagyok én is.


Miért nem érzik ezt a lányok?

Miért használnak ki?


2016. dec. 27. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Gwen Stefani nah látod nekem pld ő nem tetszik, ebből is látszik milyen sok fajta ízlés van, szerintem Milla Jovovich sokkal szebb, és vagányabb nő is :D VAlószínűleg a leszbikusk is tűzbe jönnek tőle :D

De Karen Gillan-t is szépnek tartom, pedig nem hasonlítanak egymásra..

Szerintem ezen csak te tudsz változtatni, az első lépést neked kell megtenned, ha buliban nem is akkor próbálj meg utcán ismerkedni, hátha mondjuk 100ból 1 nő sikerül neked ( persze olyanokat szólíts le, akik szimpatikusak) de szerintem 100at nem is kellesz, mert a legtöbb nő értékeli, ha leszólítják őt és a férfi kezdeményez.

17f

2016. dec. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Fú.

Szerintem neked nem ez a leszólítósdi lesz a nyerő módszer. Ha jól értettem neked meg kell teljesen ismerni a lányt, kötődni hozzá. Így inkább valami szaktárs/osztálytárs/baráti körből egy lányt tudok elképzelni, hogy néha véletlenül egymás mellé sodródtok, és elkezdtek beszélgetni, és kiderül, hogy mennyire egy hullámhosszon vagytok, mennyire ugyanolyan az ízlésetek, humorotok.

Egyébként megkérdezhetem, hány éves vagy?

(nem akarsz elmenni írónak? Oda lennék a romantikus könyveidtől :D )

2016. dec. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Woow..hát ez nem semmi hallod.

Jó elképzelés.. Te nem egy akármilyen férfi lehetsz. Különleges gondolataid vannak. Végre valaki aki nem csak megfektetni akar egy nőt.

Figyelj valahol el kell kezdeni..Egy szórakozóhelyen is vagy akár bármilyen kávézóban/cukrszdában lehet találni normális,értelmes ugyailyen elképzelésű nőket. Keresni kell mindenképp..ha otthon ülsz és ábrándozol attól nem fog megvalósulni és nem is fog neked segíteni.

Menj,és keress valakit. Sok sikert hozzá! :)

2017. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!