Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy keltsem fel egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy fiú figyelmét úgy, hogy ne vegye nyolulásnak és ne higyje azt, hogy miatta csinálom?

Figyelt kérdés

2016. dec. 17. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd meg neki, hogy tetszik, es szivesen jarnal vele. En anno orultem volna az ilyennek, es nem kellett volna hulye tisztelet koroket jarni, mire rajovok, hogy bejovok a csajnak.
2016. dec. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már tudja.
2016. dec. 17. 18:37
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak szarik rám.
2016. dec. 17. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:
akkor hagyd a fenébe, velem is volt ilyen. Én nyomultam tovább, de nagyon durván lepattintott.
2017. ápr. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Attól függ hogy hogy 'szarik rád'...

Mert ha nem néz, akkor nézd Te, de ha mondta hogy húzz a ***-ba, akkor hagyd ott, van több pasi is a világon!!

És köszönj neki előre, nézz mélyen a szemébe, próbáld meg követni, ez alatt azt értem hogy menj arra haza amerre Ő lakik, pl. ha jár valami sportra, Te is menj oda...

És FONTOS hogy lássa hogy tetszel neki!!!!

De ha úgy érzed hogy erős hozzád, akkor inkább hadjad :D

2017. ápr. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocsi, elírtam, tetszik neked***
2017. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!